Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

https://evz.ro/sorana-cirstea-s-a-calificat-in-semifinalele-de-la-wta-istanbul-cat-a-incasat-romanca-pentru-victoria-din-vinerea-mare.html

"Victoria din Vinerea Mare și calificarea în semifinale i-a adus Soranei Cîrstea un cec de 10.100 dolari şi 110 puncte WTA. Turneul WTA 250 de la Istanbul este dotat cu premii totale de 239.477 de dolari."

*Precis a tinut post sa-i mearga bine pe teren!!!   Felicitari si Sarbatori Fericite!!!*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alcaraz l-a batut pe Tsitsipas in 3 seturi si merge in semifinale.

Inca un meci pe care l-am ratat, am prins fix ultimul game, din cauza ca dobitocii aia NU STIU sa afiseze programul ca sa intelegi ceva din el, nu stiam ca se joaca azi (ieri de fapt :o: )sau la ce ora. poate dau o reluare ceva, ca sunt sigura ca a fost misto.

Bine, daca eram pe tv mai dadeam din cand in cand pe eurosport 2 sa verific cine mai joaca, daca mai e vreun meci, dar am facut maraton pe hbomax pe sezonul 2 din Crescuti de lupi si cateva ore n-am mai comutat pe tv

 

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

L-a prins pe picior gresit "Alcatraz" pe Tsitsipas de data asta, un alt spaniol avanseaza in arena/ teren tot acolo-i, dar nu-mi place de el deja, desi nu l-am vazut niciodata.  Am observat si eu ca sint afisate cam aiurea informatiile importante in ultima vreme.    Doar cei interesati ca pariorii sa inteleaga cum va decurge evenimentul organizat , restul nu conteaza. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 17 minute, The Unknown a spus:

L-a prins pe picior gresit "Alcatraz" pe Tsitsipas de data asta, un alt spaniol avanseaza in arena/ teren tot acolo-i, dar nu-mi place de el deja, desi nu l-am vazut niciodata.  Am observat si eu ca sint afisate cam aiurea informatiile importante in ultima vreme.    Doar cei interesati ca pariorii sa inteleaga cum va decurge evenimentul organizat , restul nu conteaza. 

Alcaraz este foarte foarte talentat. Face cele mai frumoase meciuri, nici de la cei mai de top nu am vazut asa meciuri frumoase. Joaca foarte variat, vine la fileu, face stop-uri, cross-uri, risca, nu merge doar pe genul de joc in care sa epuizeze rezistenta adversarului jucand doar pe linia de fund stanga dreapta. Cand e un meci in care joaca Alcaraz, am garantia ca va fi spectacol. Sper sa prind pe undeva reluarea meciului de ieri cu Tsitsipas, ca si grecul e printre preferatii mei. Si bine, mai sunt Medvedev si Rublev, bineinteles, Si italianul Sinner. Si Davidovich Fokina. E bine ca imi plac asa de multi, tot timpul o sa am pe cine urmari.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si iata ca dau si o reluare, sau secvente din meciul Alcaraz Tsitsipas. Yeey

Nope.

Putin din primul set dupa care au sarit direct la final pe care il vazusem oricum. Nicio secunda din setul 2.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-am prins de ce era nervos Tsitsipas in setul 3, la 3-0, si ce tot vorbea cu arbitrul...

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit e bun si siteul ala de ceva

ma pregateam sa pun un film, cand am intrat pe site sa verific daca se mai joaca sau nu

https://www.atptour.com/en/scores/current/barcelona/425/results

Si ce vad?

Players are currently warming up. Carlos Alcaraz has won the toss and has chosen to receive.

Au incheiat transmisiunea de la triatlon si s-au mutat la loc la tenis.

Hai Alcaraz!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×