Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Mare campionana Serena dar mi-e ca mai descoperim peste vreo cativa ani ca era vreun mutant genetic sau ceva.... 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mutant Genetic ca a muncit toata viata sa ajunga unde e sau pt ca are masa musculara peste nomal?

 

hai ca nu e niciun mutant, e sportiva plina de muschi, doar nu oi vrea sa arate ca aschia?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Surorile astea au fost umflate cu ceva, mie nu-mi par normale muschii lor, le-a facut mai barbat teribil decat femei tinere.

 

Sincer nu-mi plac nici cum joaca, ma uita extrem de rar la tenis ca le-am vazut si in momente foarte dezgustatoare, urlau

 

ca niste scapate din balamuc, in separate ocazii si ameninteau cu moartea arbitrul, stiu ca nu as se cheama, iar cand o

sportiva ajunge pan-aici, doar chimicalele rage din ele.   Sora lor a fost omorita de traficanti de narcotice.

 

Sa castige pana crapa ... astept momentul cand se umfla ca nu vor mai putea juca!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Serena joaca in general cam la 65-75% din potential. A invatat sa se vaite si sa dea impresia ca castiga greu, are acea fata suferinda. Nu este decat circ, spectacol.

Ea castiga cand vrea si pierde cand vrea. Amintiti-va meciul cu Bencic si serviciul mizerabil, atunci a pierdut. Acum Pe Simona a batut-o numai din serviciu. S-a vazut mai ales in tie-break. Eu deja stiu cand va ceda un set. Asa face de obicei cu jucatoarele pe care este sigura ca le bate.

Cu Simona nu a lasat nimic. Cu Sharapova face la fel. Nu prea ii arde de joaca cu ele.

Se pot spune multe despre un astfel de jucator(jucatoare). Este greu de explicat cum reuseste asta. :)

Editat de adal*
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Simona o bate pe Sabine Lisicki, după un meci greu, cu 6-7 7-5 6-2 și se califică în sferturi! Urmează un meci și mai greu cu Azarenka. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, Isner e un uriaș. Cel puțin pentru noi ăștia mai de rând, să zic așa, Eu am numa 1,78 și sunt micuț în comparație cu el :) .

Isner are un serviciu devastator, însă...cam atât. Când joacă cu Djokovic sau Federer se cam oprește acolo.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Începe meciul dintre Simona Halep și Azarenka. Casele de pariuri o dau favorită pe Azarenka.

Acum este 1-1 la game-uri, după două break-uri consecutive.


Simona câștigă primul set cu 6-3, după un joc defensiv excelent.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×