Sari la conținut
Forum Roportal
ByankaC

Sexul o problema!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Abc, cauta in ziare o prostituata care e specializata pe virgini.

 

Dar cine a zis ca vreau sex ? Mesajul meu nu despre asta era. Era despre faptul ca altii fac mare caz ca vai n-au mai facut sex de 1 luna. Eu n-am facut de 25 de ani si n-am nicio problema cu asta.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Dar cine a zis ca vreau sex ? Mesajul meu nu despre asta era. Era despre faptul ca altii fac mare caz ca vai n-au mai facut sex de 1 luna. Eu n-am facut de 25 de ani si n-am nicio problema cu asta.

 

Nu zau! D-aia femeia e o specie inferioara barbatului?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

. Eu n-am facut de 25 de ani si n-am nicio problema cu asta.

 

nu iti lipseste ce nu ai avut niciodata

 

 

si ca nu ai nici o problema e parerea ta, parerea mea este ca lipsa sexului tie iti dauneaza la capsor. ala de pe umeri

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lipsa sexului e o problema doar atunci cand cineva isi doreste sa faca sex si nu face. Habar n-am daca el isi doreste ori ba, daca si-a dorit ori ba, nu-mi dau seama daca e autentic in tot ce spune. Mai problema e sa faci sex doar pt. ca altii o fac, ca toata lumea face, asta n-am inteles-o si n-o sa o inteleg in veci.

Sexosul din clip a renuntat la sex de ani de zile si e bine merci. Da, s-au ridicat o multime care n-au putut sa priceapa de ce un om frumos si cu succes la femei ca el a renuntat sa mai faca sex si au inceput sa-l suspecteze de homosexualitate. Dar tot ce conteaza e ca lui ii e bine. Oamenii au o intelegere limitata, iar atunci cand intalnesc exemplare care nu-s ca turma sau macar asemanatoare, se uita crucis si incearca sa le gaseasca tot felul de defecte si sa le suspecteze de dereglari.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lipsa sexului e o problema doar atunci cand cineva isi doreste sa faca sex si nu face. Habar n-am daca el isi doreste ori ba, daca si-a dorit ori ba, nu-mi dau seama daca e autentic in tot ce spune. Mai problema e sa faci sex doar pt. ca altii o fac, ca toata lumea face, asta n-am inteles-o si n-o sa o inteleg in veci.

 

Exact, asta e problema. Ca si eu gandeam inainte asa. "Aoleu, Gigel face si eu nu." Intrasem si in depresie. Pana am ajuns sa dezbrac si eu o fata si sa ma intreb: "Bun, si acum ce ?" E total low-level sexul. Sunt alte lucruri mult mai interesante in viata asta, cum ar fi sa te gandesti la ce e universul. Numai ca unii, prinsi in turma societatii, le e teama sa fie ei insusi. Si toata viata vor sta cu grija ca Gigel face si ei nu. Mai mult decat atat, mentalitatea asta e paguboasa in toate domeniile societatii. E atat de absurda mentalitatea de turma incat se ajunge la cazuri de le e frica sa arunce gunoiul la cos pentru ca Gigel nu-l arunca. Vai de mine... sa rada Gigel de tine ca esti civilizat ? Nu se poate asa ceva. Lasa, mai bine te comporti ca un primitiv, arunci gunoiul pe jos, dar macar cresti in ochii lui Gigel.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da cine a zis ca, daca toata lumea face sex, musai trebuie sa faca si el?

Exista intr-adevar oameni care nu dau doi bani pe sex, dar nici nu-i auzi urland in gura mare zicand ca femeia valoreaza cat o ceapa degerata.

Aici deja suna cat se poate de fals.

 

Iar de sexosul din clip, nimeni nu poate sti cu adevarat motivul.

Poate i-a murit putza, pur si simplu. Ce ai fi vrut sa zica? Ca el, Penisul nr. 1, nu mai poate trage la vasle?

;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da cine a zis ca, daca toata lumea face sex, musai trebuie sa faca si el?

Exista intr-adevar oameni care nu dau doi bani pe sex, dar nici nu-i auzi urland in gura mare zicand ca femeia valoreaza cat o ceapa degerata.

Aici deja suna cat se poate de fals.

 

Iar de sexosul din clip, nimeni nu poate sti cu adevarat motivul.

Poate i-a murit putza, pur si simplu. Ce ai fi vrut sa zica? Ca el, Penisul nr. 1, nu mai poate trage la vasle?

wink.png

Du-te, maaaaa! :rot: Am ras atat de tare incat cred ca m-au auzit si vecinii.

Ai dreptate, aia neinteresati de sex n-ar trebui sa ii blameze pe aia care ii intereseaza sexul, ar trebui sa se comporte ca niste oameni impacati.

Dar in privinta sexosului, nu ai dreptate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Exact, asta e problema. Ca si eu gandeam inainte asa. "Aoleu, Gigel face si eu nu." Intrasem si in depresie. Pana am ajuns sa dezbrac si eu o fata si sa ma intreb: "Bun, si acum ce ?" E total low-level sexul. Sunt alte lucruri mult mai interesante in viata asta, cum ar fi sa te gandesti la ce e universul. Numai ca unii, prinsi in turma societatii, le e teama sa fie ei insusi. Si toata viata vor sta cu grija ca Gigel face si ei nu. Mai mult decat atat, mentalitatea asta e paguboasa in toate domeniile societatii. E atat de absurda mentalitatea de turma incat se ajunge la cazuri de le e frica sa arunce gunoiul la cos pentru ca Gigel nu-l arunca. Vai de mine... sa rada Gigel de tine ca esti civilizat ? Nu se poate asa ceva. Lasa, mai bine te comporti ca un primitiv, arunci gunoiul pe jos, dar macar cresti in ochii lui Gigel.

Incearca sa nu mai fii revoltat de felul in care se comporta altii. Pipa lor si doi bani. Stiu din experienta ca poate fi aiurea sa ti se repete mereu ca esti ciudat, dar cu timpul te vei obisnui si nu te va mai afecta deloc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×