Sari la conținut
Forum Roportal
MihaP

Instructor Tenis

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna, stie cineva vreun prof de tenis?..as vrea sa iau cateva ore de la cineva care stie si asteptam niste recomandari. as prefera ceva foarte serios.

Sunt la nivelul de total nestiutor si nu as vrea sa imi rasucesc gleznele sau mai stiu eu ce...

Mersi mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna, stie cineva vreun prof de tenis?..as vrea sa iau cateva ore de la cineva care stie si asteptam niste recomandari. as prefera ceva foarte serios.

Sunt la nivelul de total nestiutor si nu as vrea sa imi rasucesc gleznele sau mai stiu eu ce...

Mersi mult.

 

Iti recomand http://www.tenisdemasa.ro/ poate afli mai multe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este destul de scump la ora actuala sa joci tennis de camp. .Dar daca totusi vrei eu sunt instructor tennis de camp si jucator profesionist de tennis de camp. .pe ora cer 10 euro plus terenul. .Trebuie sa ai racheta si mingile se cumpara separat. .ce pot sa iti zic este ca un bax de mingi noi noutze costa 100 euro si te tin cam 3 luni la nivelul de incepator. .Acum variaza pretzurile. .de exemplu la federatie in totatl cu tot cu teren te costa 650 de mii ora iar in herastrau de costa 850 de mii ora . .keep in touch daca te intereseaza. .oricum nu vei ramane dezamagit. . contacteaza-ma daca esti interesat. .de asemenea sunt si instructor fitnness. .poate este si altcineva interesat. .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este destul de scump la ora actuala sa joci tennis de camp. .Dar daca totusi vrei eu sunt instructor tennis de camp si jucator profesionist de tennis de camp. .pe ora cer 10 euro plus terenul. .Trebuie sa ai racheta si mingile se cumpara separat. .ce pot sa iti zic este ca un bax de mingi noi noutze costa 100 euro si te tin cam 3 luni la nivelul de incepator. .Acum variaza pretzurile. .de exemplu la federatie in totatl cu tot cu teren te costa 650 de mii ora iar in herastrau de costa 850 de mii ora . .keep in touch daca te intereseaza. .oricum nu vei ramane dezamagit. . contacteaza-ma daca esti interesat. .de asemenea sunt si instructor fitnness. .poate este si altcineva interesat. .

 

Subscriu. Eu ma intreb de ce sunt asa de mari. In Cluj, spre exemplu, un instructor face cu 10 copii odata si vrea 40lei/ora....e absurd. :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In Cluj. .Si probabil ca nu joci cu cineva care la juniori a fost in prima 100 mondial si care nu este campion national de 12 ori ca sa nu mai zic rezultatele de la echipe de afara. Asta este pretzul in Buc eu cer putin comparativ cu altii antrenori ocazionali care ajung sa ceara si cate un mil jum. .si sincer sunt niste caricaturi. .Este si pretzul asta deoarece staccheta a fost ridicata acum multi ani. .Atata timp cat se gaseste cine sa plateasca o sa se ceara si mai mult. .Nu vezi ce pretzuri sunt in buc numai la teren?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Subscriu. Eu ma intreb de ce sunt asa de mari. In Cluj, spre exemplu, un instructor face cu 10 copii odata si vrea 40lei/ora....e absurd. :stars:

 

Mai, pentru o instructoare buna, gen Sarapova-Kurnikova si in fustita scurta m-as baga si eu si nu mi s-ar parea scump deloc...(Blade nush de ce da' nu-mi trezeste interesu')

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai, pentru o instructoare buna, gen Sarapova-Kurnikova si in fustita scurta m-as baga si eu si nu mi s-ar parea scump deloc...(Blade nush de ce da' nu-mi trezeste interesu')

 

da,da, sigur, sunt convins....da` io chiar aveam de gand sa dau copilu la tenis si mi-a trecut cu preturile astea. il dau la baschet si platesc 10 lei/ sedinta (2 ore).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aveti drepate. .Ca sa se ajunga la performanta trebuiesc cam intre 15 si 19 ani investiti aprox 12 mii de euro pe luna. .Voi dc credeti ca dau ore? ca sa am din ce sa imi platesc performanta. .e greu dar trag tare. .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×