Sari la conținut
Forum Roportal
ByankaC

Sexul o problema!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

Exact, asta e problema. Ca si eu gandeam inainte asa. "Aoleu, Gigel face si eu nu." Intrasem si in depresie. Pana am ajuns sa dezbrac si eu o fata si sa ma intreb: "Bun, si acum ce ?" E total low-level sexul.

 

nu e low Level. e ca nu ai gasit pe cineva sa-ti ridice nivelul. cand gasesti nu o sa mai ai intrebari de genul 'and now what?'

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceeee? Ma uitai la clip si nu se poate ca brunetelul cu piele maslinie sa nu vrea sa faca sex.

 

why not?

 

adevarul este ca e ciudat ca un barbat foarte misto ca el, sigur asaltat cu propuneri de multe femei si de barbati, spune pas la sex. insa sunt multe motive sa zica nu. e super satul de sex, i s-a luat. 2 e cam gay si nu vrea sa iasa din dulap si asa zice pas la sexul cu muierile, 3 nu sta nimeni la buca lui sa vada daca face sau nu sex, 4 laba e considerata sex? 5 ia steroizi si nu se mai ridica cucu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceeee? Ma uitai la clip si nu se poate ca brunetelul cu piele maslinie sa nu vrea sa faca sex.

Are alte preocupari cu care isi umple viata si care pt. el sunt mai importante. :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

//E total low-level sexul. Sunt alte lucruri mult mai interesante in viata asta, cum ar fi sa te gandesti la ce e universul. //

 

Actually, eu pot sa ma gandesc profund la fizica cuantica si misterele universului mult mai adanc dupa un sex in draci, cu un coniac si un trabuc.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista oameni care sa simta si sa se comporte identic, nici macar gemenii univitelini, daca am intelege asta, cred ca vietile tuturor ar fi mai simple.

Editat de Fiero
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Eu n-am facut de 25 de ani si n-am nicio problema cu asta.

 

Alas ! iese la lumina motivul din care ai asa o gandire imputita despre femei.

S-o crezi tu ca nu ai o problema. :rot:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

e clar ca e vina lui fiindca nu mai esti interesata de sex dar e si vina ta fiindca te complaci. nu stiu daca ai discutat deschis cu el pe tema asta si i-ai explicat cat de serioasa este problema insa daca nu ai facut-o atunci ar cam fi cazul.

 

in alta ordine de idei, daca il iubesti si nu vrei sa te desparti de el ofera-i doar oral si merge mai repede...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

in alta ordine de idei, daca il iubesti si nu vrei sa te desparti de el ofera-i doar oral si merge mai repede...

 

hai ca esti cu capu'!

 

tu ai impresia ca una careia nu ii place sexul o sa puna gura pe ea? ma faci sa rad

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×