Sari la conținut
Forum Roportal
Ciocârlan

Sunt romancele cele mai frumoase femei din lume?

Evaluează acest topic

  

36 membri au votat

  1. 1. Intrebarea e la fel ca si in titlu

    • Da
      13
    • Nu
      18
    • Poate cele mai frumoase din Europa
      3
    • Imi plac unguroaicele
      2


Postări Recomandate

frumusetea este un lucru subiectiv, si de aceea este imposibil sa decidem noi cine sunt "frumusetile pamantului " .

Ceea ce se vede clar este ca sunt in topul celor se ingrijesc de aspectul fizic ( machiaj, fard, fitness, haine , chestii din astea ) .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Ceea ce se vede clar este ca sunt in topul celor se ingrijesc de aspectul fizic ( machiaj, fard, fitness, haine , chestii din astea ) .

 

Daca te referi la machiaj ostentativ si haine de prost gust, da, sunt in top.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu generalizam iar....Ma refeream strict la faptul ca fata de frantuzoaice, nemtoaice etc, au mai multa grija de aspectul exterior.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand o sa vedeti cum arata camera de hotel a unor femei de origine germanica si cea a unora de sorginte slava, va garantez ca le veti simpatiza mai mult pe cele dintai. Dar noi vorbim despre ambalaj, despre cum se prezinta in exterior, in societate. Stiu ca am deviat...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da de grecoaice ce spuneti? Asa-i ca homosexualitatea barbatilor greci e justificata? Pana si George Michael n-a avut de ales, sarmanu'. Si daca nici ala nu le-ar fi atras pe cele mai...Da' de unde nu-i, nici domnu nu cere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa-i ca homosexualitatea barbatilor greci e justificata?

Da, s-ar putea sa fie asa. Totusi, sunt femei ingrijite, dar nu prea le ajuta fizicul lor mediteranean.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai si italiencele-s mediteraneene, da-s latine. Grecoaicele-s neam aparte, balcanice. Observ trasaturile lor la machidoance (aromancelele) si bulgaroaice, da' sunt mai putine urate. Mai gasesti si iubibile printre ele.

Editat de @5 IP

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Au un caracter ce lasa de dorit, cam majoritatea din cele care le-am cunoscut. Bine, la caracter infect n-au cum sa fie intrecute femeile de origine slava... mai ales cele de la Rasarit.

Editat de Olivier Dzidzi
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×