Sari la conținut
Forum Roportal
r4ull

Ce e mai important?

Evaluează acest topic

Frumusetea.........  

195 membri au votat

  1. 1. Ce e mai important,frumusetea fizica sau interioara?

    • Frumusetea fizica
      9
    • Frumusetea interioare
      58
    • 50% Frumusetea fizica si 50%Frumusetea interioare
      128


Postări Recomandate

ochii care ştiu să privească, vor vedea şi frumuseţea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si frumusetea interioara si cea fizica sunt importante ...

Gusturile nu se discuta !

Cine spune ca frumusetea fizica nu e importanta , minte ...Pana sa ajungi la frumusetea interioara trebuie sa-ti placa fizicul ... daca persoana respectiva nu ti se pare atragatoare d.p.d.v fizic nu mai ajungi sa-i cauti frumusetea interioara :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

corect, desi am votat 50-50 sustin aceeasi idee, nu mai ajungi sa vezi cat de frumoasa sau urata e o persoana in interior daca fizic

iti provoaca repulsie

I-am tras de urechi pe unii pt asta

Editat de crptmnzc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Amandoua sunt la fel de importante..dar daca ar fi sa aleg neaparat intre cele doua...as alege fumusetea interioara

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt pentru 50 cu 50... separat, ele nu au nici o valoare... in schimb, impreuna... pot constitui cea mai adorabila frumusete posibila!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce e mai important pentru mine? Daca e vorba de relatie romantica as spune compatibilitatea, care nu trebuie neaparat sa aiba a face cu nici un gen de frumusete. Daca e vorba de prieteni, as spune frumusetea interioara. Frumusetea fizica e incantatoare, dar nu neaparat importanta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mereu cea interioara, daca esti frumos inauntru se va vedea mereu si afara, chiar daca nu vei fi miss univers vei avea o stralucire aparte care atrage toate privirile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce credeti ca e mai important....?

Fara discutie frumusetea fizica e mai importanta -cine ar sta langa un urat/a doar pentru ca are suflet frumos?-.

Ca idee ..frumusetea fizica nu exclude frumusetea interioara-dimpotriva e un mediu propice-.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aici te contrazic...sa ziceam ca o tipa sau un tip a avut un accident si e tot(a) mutilata..rani etc etc,dar e are un suflet bun etc etc.Eh si daca e frumos(a) pe interior crezi ca e placuta si partea fizica...itzi spun eu, nu.

 

Pai in cazuri din astea .. depinde mult de relatia pe care o ai cu persoana respectiva. Ce daca are suflet bun dar tu nu ai nimic cu ea?

Eu in acest moment as tinde sa aleg frumusetea fizica .. insa daca ma gandesc mai bine conteaza si caracterul persoanei. Daca e un idiot, care arata ca un zeu, eu il dau naibii. N-am nevoie! :airkiss: Eh, cate putin din fiecare. :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×