Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

se poate si cu violenta.

Insa ramai cateodata in camera ..singura.

Si te intrebi.. ,, de ce eu?"

si acum regizarea:

 

 

..nu ma intelege nimeni...sunt asa faina si neinteleasa..,,

 

brrrr....mi-am revenit..ca incepeam o telenovela.


Eu nu ma privesc in oglinda ca sa nu o patesc ca tine, ma rezum la vorbit singur, e mai sigur asa, prea multa informatie urca la cap si de acolo se-mpute.

da..dar stii ..cand vorbesti singur rezultatul e ..nul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Diferenta intre a vorbi singur si a vorbi cu tine insuti, e ca cel ce vorbeste singur, contrar impresionarilor unora, nu ajunge la psiholog sau psihiatru, acolo ajunge ala de vorbeste cu sine; asa face si cainele meu, se uita in oglinda si crede ca e altul, motiv pentru care il latra.

Dedublarea e o boala, vorbitul singur il practica orice om.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..nu ma intelege nimeni...sunt asa faina si neinteleasa..,,

 

brrrr....mi-am revenit..ca incepeam o telenovela.

Hai ma! Aici incepea partea mea preferata!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Diferenta intre a vorbi singur si a vorbi cu tine insuti, e ca cel ce vorbeste singur, contrar impresionarilor unora, nu ajunge la psiholog sau psihiatru, acolo ajunge ala de vorbeste cu sine; asa face si cainele meu, se uita in oglinda si crede ca e altul, motiv pentru care il latra.

Dedublarea e o boala, vorbitul singur il practica orice om.

acuma ce sa iti spun..si eu vorbesc singura de multe ori, insa ma corectez, cat se poate..in definitiv nu cautam parteneri de ,,stat la taifas " ?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa bag tzuca? Tu povesteai. Sau era reflectia ta?


No it isn't, she's not quite well si nu zic treaba asta ca un fel de jignire.

But..but. The funny...

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inping, nu cred ca-s sanse sa-ti schimbi comportamentul, chiar daca stii foarte bine ca e gresit.
E foarte dificil sa uiti ce ai invatat pana la o anumita varsta, sa-ti schimbi reactiile, sa fii altcineva nou, mai placut..chiar daca asta inseamna ca te-ai placea si tu mai mult.
Din punctul meu de vedere, tot ce o sa rezolvi o sa fie ceva fortat...mai bine ai lasa lucrurile asa cum sunt, mai mult ca sigur sotia ta te cunoaste foarte bine si iti stie si reactiile astea.
Sure, ar vrea sa te comporti altfel, da' si eu vreau sex cu Scarlett Johansson.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acuma ce sa iti spun..si eu vorbesc singura de multe ori, insa ma corectez, cat se poate..in definitiv nu cautam parteneri de ,,stat la taifas " ?

E posibil ca tu sa fi vorbit cu voce si auzandu-te ai patit-o precum catelul meu cand se uita in oglinda, eu vorbesc in gand; adica imi zice un gand, du-te ma odata la wc ca faci pipi in pantaloni; dar eu nu si nu, mai stau un pic.

Inping, nu cred ca-s sanse sa-ti schimbi comportamentul, chiar daca stii foarte bine ca e gresit.

E foarte dificil sa uiti ce ai invatat pana la o anumita varsta, sa-ti schimbi reactiile, sa fii altcineva nou, mai placut..chiar daca asta inseamna ca te-ai placea si tu mai mult.

Din punctul meu de vedere, tot ce o sa rezolvi o sa fie ceva fortat...mai bine ai lasa lucrurile asa cum sunt, mai mult ca sigur sotia ta te cunoaste foarte bine si iti stie si reactiile astea.

Sure, ar vrea sa te comporti altfel, da' si eu vreau sex cu Scarlett Johansson.

Cu singura indulcire, "comportamentul poate fi intrucatva modelat", ca doar nu suntem gene, suntem mintea care crede gena.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×