Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

InPing, ea isi cere scuze cand greseste?

 

 

:lol:

 

Irelevant. Si daca-si cere, ce? Trebe musai ca si el sa faca la fel pe principiul dreptei convietuiri?

In filme. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Irelevant. Si daca-si cere, ce?

 

Pai daca isi cere pentru ca asa simte, e una, daca isi cere pentru ca asa ii pretinde el, desi ea nu simte si nu vrea sa faca asta, e alta.

Daca nu-si cere desi i se pretinde, e una, daca nu-si cere si totul este ok pentru ca isi asuma greseala, e alta.

 

Deci pana una alta, nu-i irelevant.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. Imi asum partea mea si pt. asta am si deschis topicul...ca-mi asum, ca vreau sa repar, dar nu pot altfel, decat pe ocolite.

Nu fug de raspundere, nu arunc vina. Cand mi-a reprosat am recunoscut intru totul si cand mi-a spus : "Siiii?", asteptand sa-mi cer scuze, n-am putut decat sa raspund: "asta e...se mai intampla". Atunci s-a suparat maxim.

...si ca si cum nu era suficient, am rugat-o sa-mi faca si un ceai. Nu stiu de ce, dar asa mi-a venit pe moment.

In loc sa-mi faca un ceai, mi-a trantit usa .

Inca nu inteleg de ce vor femeile sa-i vada pe barbatii lor facand ce ei nu pot. Pai sunt eu mai absurd ca nu-mi cer scuze verbal, decat ea care vrea sa ma determine sa fac ceva ce nu pot, nu-i in firea mea?

Ne-am certat de atatea ori...doar ma cunoaste...

 

 

tu te referi la un caz concret, pe care eu nu-l cunosc si nici nu vreau sa-l cunosc.

 

discutia avea un caracter mai general pâna aici, fara actiuni de genul nu mi-a facut un ceai, mi-a trintit usa.

 

nu stiu la ce femei si barbati te referi.

zici ca te cunoaste, probabil o cunosti si tu pe ea si, probabil, o s-o rezolvati voi cumva pâna la urma,

daca n-ati rezolvat-o deja si topicul asta a devenit superfluu (din acest motiv).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

TzomPing, sclavii emotiilor(de obicei... aproape... cam toate femeile, si unii barbati) se agata de cuvinte. D-aia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×