Sari la conținut
Forum Roportal
stiri

Stiri: Jamie Lee Curtis, la spital in urma unui accident de automobil

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ma simt obligata sa pun niste poze.

 

In tinerete arata altfel cu parul scurt, pe poza din articol pare a fi un barbat, imaginez musatata sub nas si de ce a sunat imediat pe Jody si nu ajutorul legal si oficial 911 in State???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

May ... Tatal ei Tony Curtis are origini maghiare, inainte sa moara s-a mai dus pentru ultima oara in Mátészalka, Ungaria in oraselul de unde provin parintii, nu departe de granita romana cu Satu-Mare sau Carei si vorbea ungureste ca mine si ca alti unguri. Desi nascut la New York pana la varsta scoalara nu stia deloc engleza ca acasa maghiara e limba vorbita si asta l-a amant sa fie primit in scoala!!! Am vazut foarte multe intrview-uri cu el pana traia si spunea ca e mandru de a avea aceasta origine.

 

1- Si ce legatura are originea cu felul in care arata acum? Din punctul meu de vedere este cat se poate de ok, naturala, exact cum trebuie sa arate o femeie la varsta ei. Mie imi place foarte mult.

2- Sugerezi ca unguroaicele (ungurii) sunt mult mai "aranjate" decat restul? Eu zic ca te inseli si parerea mea este chiar contrarie.

3- Postarile tale sunt insinuase la adresa majoritatii din tara asta, incepand cu chestii nevinovate de genul celor de aici, sfarsind cu stirile de la ora 5 pe care ai grija sa ni le livrezi. De ce nu citezi din presa maghiara stirile lor "de la ora 5"? Iti garantez ca vei trezi un interes inzecit. Nu uita ca esti pe un forum de lb romana si chiar ajung sa ma intreb, de ce nu-ti pierzi timpul tu pe un forum maghiar; tot este limba ta materna si nu te mai saturi sa pomenesti treaba asta si originile tale. Du-te mama si mintiti-va intre voi.

Editat de Davi_
Editat atac la persoana.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

olga, nu prea-ți place tipa, așa-i? zi drept

 

Eu am scris doar despre poza din articol, nu toata biografia ei cu pozele cele mai reusite din zilele bune al tineretii!!!

Nu stiu de ce-mi vine ideea ca este sau ar fi "un item" cu Jodi Foster si inca n-au iesit din dulap.

Editat de Davi_
Editat atac la spersoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Propun sa ne potolim cu atacurile la persoana.

 

 

ON: Imi place foarte tare tipa. Poate tocmai pentru ca nu e genul de frumusete "Grigorescu" - "Tarancuta".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×