Sari la conținut
Forum Roportal
matt_baker

Am si eu o intrebare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Spune-mi ce browser folosesti ca sa-ti spun cine esti. :D

 

Este o iconita pe nume "Internet". Accesezi pagina http://www.roportal.ro/discutii/ si introduci userul si parola. Bifeaza "Retina parola" si "Vreau sa devin invizibil".

Pagina trebuie adaugata la bookmarks pentru a nu scrie de fiecare data.

 

GLOBE_icon129.png

 

Asta a fost trainingul pe azi. Ne vedem maine la 10. ;)

 

Tema pentru acasa: incearca sa te loghezi si cu userul clona in acelasi timp. Ce se intampla? :spiteful:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare deranjant ca nu exista bution raportare postari, asistent manager sau grup distinct pentru moderatori sau admini. Practic nu poti sti cine este admin sau moderator si la cine sa raportezi incalcarile regulamentului forumului si prin ce metoda.

IUn user si-a facut cont doar sa faca reclama in sectiuni necorespunzatoare. http://www.roportal.ro/discutii/topic/104054-cel-mai-bun-site-de-facut-bani-online-100/ Ar trebui banat fara drept de replica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare

 

 

Ce se intimpla cand nu se numara postarea calificata??? Am observat de multe ori ca nu este cuprins in calcul tot ce scriu desi nu este la bla-bla topicul. Am observat ca intr-o zi mi-a fost acordat 1 postare, insa acum in ultimele 35 de minute am postat la 3 topice si am primit doar 2 la Marele Total ... ca de o vreme cand ma ridic de la computer notez unde am ramas. Este vre-o problema cu acel numarator sau altceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hei!

 

cum fac sa nu imi mai apara la profil ce usezi ma 'viziteaza'?

 

rezolvat!

Editat de **Alex**

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu cateva intrebari ca ce sa fac, sunt o persoana curioasa dar de data asta vreau sa intreb numai o singura intrebare:

 

Nu de mult am fost bestelit la forumul ista si printre cateva pedepse a fost si un warn de 10%. Deodata am observat ca mi-a disparut warnul.

Intrebarea mea este: daca warnul a fost anulat,nu ar fii de asteptat ca cineva sa-mi comunice ceva in genul: Fa Paraschivo ! Forumul a suferit in ultimul timp de mare lipsa de warn-uri si ti-am luat warnul sa-l dam la altul la care i se cuvine inaintea ta...

Sau,poate a ajuns cineva la concluzie ca am fost pedepsit exagerat de grav,ca si cum am omorat un om cand de fapt am starcit un gandac.

 

In tot caz,a spune adevarul nu este injosire in nici un caz. Cel putin asa este in tara mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S-a anuntat faptul ca au fost sterse warnurile tuturor userilor... Fara discriminare.

Pai si daca unul avea mai mult si altul mai putin, asta nu e discriminare ?:crazy:

Nici io nu am stiut ca ca s-a anuntat public.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×