Sari la conținut
Forum Roportal
matt_baker

Am si eu o intrebare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Lipit topicul "Doresc sa stiu".

 

Am rugamintea ca pe acest topic sa postati intrebarile care necesita un raspuns scurt si la obiect, cum sunt cele de mai sus.

 

http://www.roportal.ro/discutii/topic/83781-ghid-de-utilizare-a-noii-versiuni-roportal/page__view__findpost__p__1060591817 in aces mesaj gasesti explicatiile, Siluna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

CUM SE POT PUNE IN FORUM VIDEO DE PE ACEST SITE dailymotion.com

Am postat un clip pe situl dailymotion.com si vreau sa al inserez in acest forum fasa sa pun link etc

Am incercat in toate felurile posibile dar nu reusesc...

Daca exista cineva care poate sa ma ajute al rog sa posteze aici solutia..Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa-mi explicati cum e posibil ca unui user sa i se permita sa posteze simultan de pe doua conturi. De ce i s-a reactivat contul lui Ramsay Bolton daca stiati ca-i clona 5 o'clock.?

De ce i s-a permis sa lanseze atacuri dincolo de regulament, avand in vedere situatia in care se afla. Cine ia aceste decizii si care-i scopul lor ?

Cred ca un raspuns de genul "coincidenta" ar fi penibil, la fel si explicatia "s-au pus de acord ". Timpul de postare ar fi fost diferit, cu toata dorinta lor de sincronizare.

Ma refer la postarile de la "dedicatii muzicale".

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Simplu, nu sunt clone.

Pot activa inca trei conturi, pe care sa nu le detectati. Ar fi corect?

Macar ai incercat sa afli ceva, sau imi dai o replica asa, de suparare ca pun prea multe intrebari si ca nu-ti place tie de mine?

Editat de InPing
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca un raspuns de genul "coincidenta" ar fi penibil, la fel si explicatia "s-au pus de acord ". Timpul de postare ar fi fost diferit, cu toata dorinta lor de sincronizare.

Ma refer la postarile de la "dedicatii muzicale".

O sa-ti spun parerea mea, daca tot ti-am sugerat sa fugi de pe topicul acela. :lol:

Exclus sa se fi pus de acord, din simplul motiv ca niciunul din ei (deci exclud categoric varianta clonelor) nu s-ar preta la asa ceva.

 

Mie mi s-a intamplat de foarte multe ori, sa postez IN ACELASI MINUT, deci simultan, cu diversi useri de pe forum. Niciodata nu m-am gandit ca as fi clona vreunuia dintre ei. :lol:

Deci pur si simplu, se intampla. Acum s-a intamplat cu ei doi, dar succesiv si tocmai cand iti replicau tie, de aia a si fost atat de haios si m-a luat rasul atat de tare. :lol:

 

Acum daca iei in considerare ce ti-am spus, e doar alegerea ta. :)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pot activa inca trei conturi, pe care sa nu le detectati. Ar fi corect?

Macar ai incercat sa afli ceva, sau imi dai o replica asa, de suparare ca pun prea multe intrebari si ca nu-ti place tie de mine?

 

daca omul are 2 terminale (un laptop conectat la reteaua home si un ipad cu sim propriu, spre exemplu) poate posta de pe 2 conturi diferite, fara griji. depistarea clonelor se face dupa principiul identitatii IPurilor, asa ca nimeni nu poate afirma ca ar fi clone daca au IP diferit...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×