Sari la conținut
Forum Roportal
Valeriuss

Oare nu mai exista femei de calitate?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Chiar daca la fete le este greu sa recunoasca, totusi in subconstient ele se tem de barbatii destepti, cu personalitate, caci pentru a interesa un barbat destept, trebuie sa depuna mai multe eforturi.

 

 

p

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca la fete le este greu sa recunoasca, totusi in subconstient ele se tem de barbatii destepti, cu personalitate, caci pentru a interesa un barbat destept, trebuie sa depuna mai multe eforturi.

 

sa mor dac-am vazut vreunul cu personalitate, sa se vaicareasca, asa cum faci tu.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta cauta o mama sa aibe grija de el, nu o consoarta

Cred ca m-ai inteles gresit. E adevarat, am pretentia ca femeia sa fie realizata material ( de ce m-as uita la orice mariuta care merge cu r.a.t.b-ul?) dar asta nu inseamna ca vreau sa fiu infiat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu am inteles deloc gresit. eu folosesc transportul in comun cu mandrie. fac rata cu trenul zilnic si o sa ma gasesti in statia de autobuz. si imi permit o masina chiar f misto la o adica. cam ce masina conduci tu? si cat de realizat financiar esti? ...poate incropim o pretenie

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt confuza....but I am for real....o masina cu 7 locuri ii emblema unui insurat cu clan, ca sa nu zic ca nu ii de fitze....si de ce este asta sau smartul o masina de calite?

 

Tu vorbesti serios?

 

sa mor dacastiu la ce m-am referit, dar in general cand vorbesc serios, cand glumesc pe ropo. Alege si tu ce varianta vrei.

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Conduc un Chrrysler grandvoyager, monovolum cu 7 locuri - e masina care ma caracterizeaza. Si mai am un Smart coupe- cu asta ma duc la pescuit.

pentru ce ai o masina atat de mare? compenseaza cu marimea penisului? sau ai o familie numeroasa?

 

pentru mine astea intra in categoria masini iefine, sorry.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×