Sari la conținut
Forum Roportal
Valeriuss

Oare nu mai exista femei de calitate?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sa fim mai intelegatoare si mai tolerante. :aranjare:

 

 

De acord. Ei fac totul, ofera totul, au construit lumea asta minunata si femeile se duc la coafor si le mananca banii. Cand nu se duc la coafor, stau toata ziua picior peste picior, se admira in oglinda si barfesc cu prietenele la telefon sau pe net. Ar trebui sa se puna biciul pe ele. In afara de procentul neglijabil de 0,1%.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Allexandrra, a nu se face confuzie, eu chiar iubesc barbatii - intotdeauna in general si mai rar in special.

Ontopic, eu chiar sunt de acord cu ce a spus userul Pharrell.

Pe de alta parte, ce sa mai zic, e trista viata, toate astea de calitate chiar sunt luate. :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe aia care nu miorlaie.

Adica pe cei care nu se simt discriminati pentru ca nu stau capra in patru labe.

 

Ontopic, ma intreb daca acelor femei de calitate le trebuie un tip din asta, cu de toate. :stars:

Editat de Sicilia`

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ontopic, ma intreb daca acele femei de calitate le trebuie un tip din asta, cu de toate. :stars:

 

 

Sper sa nu fiu offtopic, dar cine dracu` a vazut femeie cu toate calitatile cerute in topicele astea clonate? E valabil si pentru barbati. Nu poti sa ceri atatea lucruri de la un om decat daca visezi frumos.

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unui om nu poti sa-i ceri nimic, iti da el ce are de dat. Daca-ti place si ii place si lui ce ai tu de dat... beton.

Daca nu, ca unul vrea mai mult... greseala e al aluia care e nemultumit, ca incearca sa se multumeasca, visand basme, cu mai putin decat ii trebuie. Si atunci apare frustrarea, aia o da in razbunare, aia o da in relatii de rahat.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cat despre masa calda, gandeste-te asa...daca respectiva este si ea realizata profesional, nu stiu cand o sa aiba timp sa stea la cratita ca sa-ti ofere tie o masa calda. Terminati si tu si ea serviciul si ori luati masa pe undeva in oras, ori comandati ceva la domiciliu, ori pregatiti ceva amandoi cand ajungeti acasa, ca nu ar fi cinstit ca ea sa-si dea pantofii jos si sa-si puna sortul in brau imediat, in timp ce tu te lungesti pe canapea la o bere rece. Nu ? :o:

Asa o sa se simta si ea barbata (si toate consecintele care decurg de aici)

Dupa parerea mea trebuie trecut in evidente complexul "cratita".

Editat de -altul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu fiu offtopic, dar cine dracu` a vazut femeie cu toate calitatile cerute in topicele astea clonate?

De la distanta, exista, insa dupa cativa ani le vezi deformate de operatii estetice - a se vedea Nina Moric ori cu tentative suicidare, adesea reusite - Madalina Manole.

Oamenii nu pot parea perfecti decat daca ii privesti de la distanta, punct.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce-am mai ras cand am citit 'caut femeie care sa ma faca sa ma simt barbat'- esti maimuta pana atunci?

 

eu daca astept ceva, am pretentii la ceva, ofer in primul rand. si nu cred ca am asteptat sa vina un barbat sa ma faca sa ma simt femeie. trist daca ai nevoie de altcineva ca sa te defineasca.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×