Sari la conținut
Forum Roportal
Valeriuss

Oare nu mai exista femei de calitate?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

iubitul meu nu mai arata a ogar afgan de cand isi traieste amorul cu mine. :roll:

L-ai tuns! :focus:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Noaptea, in somn.....jos pletele.Muahhhhhh!!!!!!

Nu stiti voi ca in plete ii defapt za force-ul?

Ma gandeam mai mult la kile. Si aici ideea este sa-l ingrasam si sa-l mancam pe urma.

 

Oricum femeia va face sa aratati mai a barbat. Se stie. Una doua mirosi pe un bagator de seama daca are si acasa

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Oricum femeia va face sa aratati mai a barbat. Se stie. Una doua mirosi pe un bagator de seama daca are si acasa

 

El te face sa te simti femeie? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oi fi mai retardata, dar nu prea inteleg asta cu "ma face sa ma simt femeie/barbat". Da' pana atunci ce te simteai, copac?

  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unde sunt femeile educate, realizate si cu bun simt, care stiu sa respecte un barbat?

Sunt un barbat realizat, sunt independent, am pasiuni, oare nu am dreptul sa aspir la o femeie asemeni mie?

Cer prea mult de la o femeie cand spun ca trebuie sa fie pe picioarele ei, responsabila, sa stie sa ofere, sa ma faca sa ma simt barbat, sa nu ma plictiseasca?

Oare sa nu mai existe in ziua de azi femei care sa ofere atentie, iubire, o masa calda, sa fie puternice, realizate profesional si material, sa aiba umor de bun gust?

Din moment ce esti o persoana realizata, se poate presupune ca te invarti in anumite cercuri sociale si profesionale. Corect ? Acum sa nu-mi spui ca in aceste cercuri sunt numai barbati. E imposibil sa nu fie si femei realizate pe plan profesional si independente.

Daca poti oferi aceleasi chestii la care ai pretentie tu insuti, atunci nu ceri prea mult. Despre chestia cu simtitul barbat nu mai comentez ca ti-au zis destui oameni aici, ce era de zis.

Cat despre masa calda, gandeste-te asa...daca respectiva este si ea realizata profesional, nu stiu cand o sa aiba timp sa stea la cratita ca sa-ti ofere tie o masa calda. Terminati si tu si ea serviciul si ori luati masa pe undeva in oras, ori comandati ceva la domiciliu, ori pregatiti ceva amandoi cand ajungeti acasa, ca nu ar fi cinstit ca ea sa-si dea pantofii jos si sa-si puna sortul in brau imediat, in timp ce tu te lungesti pe canapea la o bere rece. Nu ? :o:

 

Daca suntenti amandoi beton armat dpdv material, pai angajati o bucatareasa. Va asteapta aia cu masa calda in fiecare zi. Si daca mai e si tanara si frumoasa, iar partenera ta a angajat-o...iata femeia cu umor de bun gust, puternica si confidenta ! Ai gasit-o ! :lol:

Editat de Stifler's Mom
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unde sunt femeile educate, realizate si cu bun simt, care stiu sa respecte un barbat?

Sunt un barbat realizat, sunt independent, am pasiuni, oare nu am dreptul sa aspir la o femeie asemeni mie?

Cer prea mult de la o femeie cand spun ca trebuie sa fie pe picioarele ei, responsabila, sa stie sa ofere, sa ma faca sa ma simt barbat, sa nu ma plictiseasca?

Oare sa nu mai existe in ziua de azi femei care sa ofere atentie, iubire, o masa calda, sa fie puternice, realizate profesional si material, sa aiba umor de bun gust?

Depinde... poate esti foarte urat, caz in care va trebui sa te multumesti cu una care va sta cu tine pentru bani, daca esti realizat. Normal ca nu va fi educata s.a.m.d., va fi doar smechera. Ori asa, ori te aranjezi.

Mai e si chestia de cum te porti. Femeile in ziua de azi ca si in alte perioade cauta fiecare ce cauta... iar majoritatea nu cauta unul caruia sa-i faca de mancare pentru ca el cere. Pentru ca o femeie nu-ti pune mancare ca e de datoria ei, ci pentru ca-i e drag de tine. O pustoaica n-o sa-ti puna mancare deloc. Nu mai e educata in sensul asta. O corporatista realizata... depinde, dar in principiu nu, iar daca va avea bunavointa sa incerce, s-ar putea sa te otraveasca. Pentru ca n-a avut cand sa invete de gatit tocind bancile A.S.E.-ului.

Legat de sa te simti barbat. Aici e mai simplu. Esti sau nu esti si atat. Un barbat este o stanca, un stalp, un model de stabilitate. Avem si noi emotiile, bucuriile si neplacerile noastre. Modul in care le gestionam ne diferentiaza de femei. Ele au vagin, deci se mai pot lipsi de autocontrol emotional, tot se va gasi cine sa le bage-n seama, ca e chemarea speciei. Noi nu ne putem lipsi de asa ceva... mai rau decat o femeie sau un copil sau un batran plangacios este un barbat plangacios. Cum poate oferi stabilitate si siguranta un plangacios ? Nu poate.

Daca iti cauti o femeie puternica, iubitoare care sa iti puna o masa calda... iti cauti mama.

Tatii nostri vorbesc putin si fac mult... ma rog, asa faceau cand erau tineri. De multe ori, tot ei si-au invatat si educat sotiile sa gateasca. Ele au avut dorinta si bunavointa pentru ca ii iubeau si pentru ca mai tarziu au devenit mame.

In rest, din ce scrii reiese ca esti o persoana slaba, nesigura, in ciuda realizarilor profesionale, tiranica... imatura. Nu ai nevoie de o femeie sa te faca sa te simti barbat. Te simti tu asa si gata. Daca-ti vezi de treburile tale si nu stai incuiat in casa, femeile vor veni singure. Garantez. De fapt, cred ca toti userii acestui forum iti pot garanta asta. Cand si cate... asta nu se stie, vei afla tu. La momentul ala tot ce ai de facut este sa le cerni.

Nu incerca sa le selectezi in functie de realizari profesionale, dorinta de a-ti oferi afectiune sau de a-ti gati. Daca se va apropia vreuna de tine si tie iti place, ofera-i tu afectiune. In timp, daca e cine trebuie, iti va oferi si ea, iti va si gati, iar daca nu este deja, cu sprijinul tau, sprijinul unui Barbat(nu stiu daca ai idee cat de important este in viata sprijinul unui barbat adevarat) se va realiza si profesional.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×