Sari la conținut
Forum Roportal
Taxig

Taxi gratis - ne implicam si ajutam

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

gratis, da' nu prea :lol:

 

 

cunosc o tipa, fii-sa a murit in accident de masina, a dat un sofer beat peste ea. de atunci incearca sa faca pe soferul privat pentru cunoscuti daca acestia beau ceva. cred ca incurajeaza ideea consumului de alcool asa. e extrem de populara de cand cu serviciul asta. eu sun politia imediat daca vad ca unu baut, drogat, pastilat se urca la volan.

Editat de **Alex**

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca reticenta este de inteles si o respect , totul este cat se poate de adevarat. Am aparut pana acum la diverse posturi radio , o sa avem si niste interviuri televizate in curand. Aveti incredere in actiuni de genul asta si poate o sa mai apara si alte initiative la noi in Romania.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit sa implementam cu succes noua interfata a site-ului si sa scapam de amenintarile informatice precedente.

 

Noua interfata le permite vizitatorilor sa acceseze mai usor informatiile care stau in spatele acestui proiect.

 

Asteptam cu nerabdare sugestiile voastre.

 

Mai multe aici: http://taxigratis.ro

Editat de Taxig

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

persoane cu venituri medii in romania care doneaza 40-50% din veniturile personale catre acest proiect.

 

mai rar...

 

 

ca fapt divers, cat e un venit mediu in romania?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

“Acest serviciu este gratis deoarece vrem să demonstrăm că ne putem ajuta între noi şi fără recompense materiale."

 

Minunat! Felicitari! Ma bucur ca exista oameni ca tine!

Editat de Melissa Rebecca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru sustinere :)

 

Cateva noutati :

 

- Cu sprijinul celor de la Antena 1 si Prima TV , am realizat niste materiale video , difuzate la observator si focus.

- Am inceput sa printam un afis pe care il vom distribui pe la spitale, policlinici, scari de bloc etc :

 

1233521_218357461662242_600374100_n.png

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Un mic update : @ Ajutand-o pe dna. Elena , care sufera de cancer ovarian. A venit in Bucuresti, la oncologie.

iAQ5wES.jpg

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×