Sari la conținut
Forum Roportal
Taxig

Taxi gratis - ne implicam si ajutam

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pe mine m-a invatat viata ca nimic nu este gratis pe lumea asta. personal nu am urca intr-un taxi ce nu este inregistrat nicinde, destui nebuni pe lumea asta.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta e un risc pe care ti-l asumi. Nu cred ca ai fi mai sigur intr-unul inregistrat , au fost atatea cazuri .. ( mai ales cu persoanele de culoare din ele )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu as avea o serie de intrebari inainte sa fol un asemenea serviciu ': -cine va plateste cheltuielile, de unde va castigati existenta, de ce nu sunteti inregistrati ca organizatie sau daca sunteti unde, de ce nu stau aceste date la vedere in masina, ce masuri de siguranta folositi, sa nu intru cu ce se intampla in caz de accident..cine imi plateste spitalizarea, etc etc.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum am scris mai sus ,daca intrii pe site aflii toate raspunsurile astea : http://taxigratis.ro/intrebari-frecvente/

 

NU CEREM COMPENSATII MATERIALE , deci nu avem nevoie sa fim inregistrati ca o organizatie. E pur si simplu ceva `din suflet pentru suflet`.

 

Legat de accidente , mi se par niste motive stupide de a impiedica activitatea prin nesiguranta asta , mai ales in Bucuresti , cand se circula cu o medie de 50 km/h . Poti fi accidentat si pe strada ca pieton , nu e vorba de asta deloc.

 

Nu suntem niste pusti de 18 ani ,teribilisti, care conduc masina parintilor.

 

Daca va vine ideea sa transmiteti ideea mai departe prin orice mijloc posibil , va suntem recunoscatori. Multumesc.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este un gest benevol , pentru ajutorarea acelora care chiar au nevoie de acest serviciu.

 

De unde se va sti ca acea persoana chiar are nevoie de ajutor??? Sper ca nu vor folosi doar profitori serviciile oferite de acel grup de super cetateni, daca-i pot numi asa :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista si in Phoenix transport gratuit pentru spitale dar si pentru aeroport, sint firme separate doar ca te plimba prin oras ca primii urcati parca sint serviti prima oara :yahoo:

Masina vine la comanda in fata casei si te suna inainte sa ajunga ca nu asteapta prea mult dupa nimeni. N-am auzit sa se fi intimplat ceva negativ!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×