Sari la conținut
Forum Roportal
Mr.Cristi

Barbati de tot felul

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tu din care categorie faci parte?

Din categoria observatorilor impartiali.

 

iar a dat iama in articole gasite pe net, iar a deschis topic

Oftica-te tu ca nici macar pe net nu e loc de divinizat femeile. =))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Barbatii *de cartier*, isi imagineaza ca femeile sunt atrase de tupeu, smecherie, bani, masini si distractii. Si ăştia isi iau ţepe grele de la femei, pentru ca reusesc sa atraga doar pitipoance spalate pe creier. Exista si pitipoance inteligente, dar alea-s fetele scolite, culte, care au impresia *ca merita*, insa se ghideaza in viata dupa aceleasi principii dupa care se ghideaza ultima pitipoanca din Bereasca/Mimiu.

Barbatii care invata seductie - seducaretii. ...ies la abordat in fiecare zi si hartuiesc fetele pe unde le prind.Se schimonosesc, se stramba, zambesc fortat, isi schimba tonul glasului -

Unde sa incep ? :rot:

 

Incep cu smecherii aia de cartier care-s atat de smecheri incat iti iau tepe, si inca tepe grele nu din alea normale, de la pitipoance spalate pe creier. Iti inchipui ce smecheri sunt ei.

P'orma continui cu oximoronul "pitipoance inteligente si culte" care e la fel de greu precum tepele alea.

Si inchei cu nazdravania ca sa fii seducator inseamna de fapt sa fii un schitofrenic cu apucaturi de huligan. Asta referitor la hartuire.

 

Sfanta Maica Precista stars.gif

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din categoria observatorilor impartiali.

 

 

M-am mai linistit. Eu credeam ca faci parte din categoria "barbatii care atrag femei, dar nu stiu din ce cauza le atrag si nici nu-i intereseaza sa afle", asta pentru ca nu prea ai dat detalii la categoria asta. Ma gandeam ca vrei sa ramai undercover.

 

Cum se manifesta observatorii impartiali?

  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am mai linistit. Eu credeam ca faci parte din categoria "barbatii care atrag femei, dar nu stiu din ce cauza le atrag si nici nu-i intereseaza sa afle", asta pentru ca nu prea ai dat detalii la categoria asta. Ma gandeam ca vrei sa ramai undercover.

 

Cum se manifesta observatorii impartiali?

Ce-ti mai place carcota. :ok:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×