Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Cine ne invata sa fim falsi?

Postări Recomandate

ma ierti andradada..dar pana la urma la avatar nu ai fotografia ta,daca nu ma insel :doh:

da,ai dreptate,dar..a fost o vreme cand aveam poza mea!

si,da..poate vei spune ca,si faptul ca nu am poza mea,e un model de falsitate!!

dar...am poza mea la galerie,deci... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da,ai dreptate,dar..a fost o vreme cand aveam poza mea!

si,da..poate vei spune ca,si faptul ca nu am poza mea,e un model de falsitate!!

dar...am poza mea la galerie,deci... :doh:

stiu..e si la profil..DAR!de preferat o preferi pe asta ca si imagine ce te caracterizeaza la fiecare post..de ce?:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca....mai lasat masca cu asta :doh:..nu m'am gandit pana acuma,sa'i gasesc o explicatie!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stiu..e si la profil..DAR!de preferat o preferi pe asta ca si imagine ce te caracterizeaza la fiecare post..de ce?:doh:

Acum pe bune....avatarele nu ni le alegem intamplator, ne reprezinta.....

 

Apropo....tu de ce nu ai avatar? :doh:))

Editat de mirelut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate pt ca am obosit sa-mi tot pun si pe urma sa-mi suspende userul?:doh: mda..cred ca asta e

oricum Dunadan si Dunedain mai au inca posturi nesterse..poti sa le vezi acolo. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi plac pretextele, nu-mi place sa tin cont de ochii lumii, nu-mi place sa-mi cer iertare si sa bag un "dar", Daca nu zic ce am in cap exact asa cum imi vin mie ideile nu ma simt bine.

 

Oamenii care sunt sinceri cu ei insisi sunt de obicei cei mai adevarati. . "Asta-s eu dom'le" e ceea ce face din mine un om mai simplu decat digera lumea in ziua de azi si totusi mai complicat decat recunosc chiar eu de multe ori.

Sunt sincera MEREU! Asta este adevarata mea arma! :doh:

Nu-mi place falsitatea, asta spune multe. Nu am de ce sa ma fac ca recunosc nu stiu ce, am trecut de faza asta, in care ma uram daca eram falsa, cand eram mai mica, acum am alte probleme in ce ma priveste. Si totusi urasc falsitatea, DAR ii iubesc pe falsi (asa cum iubeste cioanas :doh: ) :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oamenii care sunt sinceri cu ei insisi sunt de obicei cei mai adevarati. .

 

Bine zici....dar hai sa fim seriosi...nu suntem mereu sinceri, desi tuturor ne place sinceritatea si uram sa fim mintiti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu altii cum sunt. macar cu mine insami tot sunt. asa m-am cucerit. La general vorbind, mereu. Daca ii zic mamei ca imi place supa pe cand in realitate e prea sarata si grasa, nu se pune, nu e problema existentiala. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mr.Purple..da-mi voie sa fiu exceptia care sa-ti confirme regula. :doh:

de acord cu tine ca multa lume o face.si da.,iti trebuie curaj ca sa o recunosti. Ma poti acuza de lasitate,sau poti crede ca asa sunt..Am aflat de cel putin 20 de ani ca lumea uraste sa auda adevarul despre ea si totusi continui sa o fac.Sunt catalogat cu mult mai multe calificative negative decat pozitive.Si da sunt egocentrist,arogant, superficial de multe ori,violent in exprimare,sunt unele lucruri in trecut pe care le-as schimba daca as putea.....dar fals?

neeeeeeeeee..not my type! :doh:

si sunt convins ca nu sunt singurul care nu da 2 bani pe a construi alta imagine care sa o arate lumi.

Si nici nu esti. :ok:

Si apropo..daca te astepti la multe posturi sincere care sa spuna:"da..sunt fals pentru ca ma urasc cum sunt,pentru ca frustrarile sunt deja cat casa si vreau sa ma dematerializez si sa devin apoi asa cum mi-as dori sa fiu..."ei bine,cred ca vei fi dezamagit

dar iti admir perseverenta,tupeul si UNEORI..umorul

Pai da. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×