Sari la conținut
Forum Roportal
Celibatarul666

Dupa 11 ani de celibat cum si daca te mai poti adapta vietii de familie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ne cunosti sau din ce surse ne judeci, jignesti, critici??? Parca tu ai avea probleme mai multe singur decat noi 5 si cand te calmezi din emotii acceptam explicatiile cum ai ajuns la concluzia respectiva.

Dar voi il cunoasteti pe initiator de l-ati luat la psihologeala de doi lei, incercand (chipurile) sa-l demascati?

Omul a pus o intrebare si voi ati sarit in sus ca nu accepta femei cu copii.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tttttttt...raspuns gresit..o femeie care are deja copil nu mai cauta un barbat cu trecere la femei....

 

doi ar fi ca o femeie cand intalneste un barbat cu probleme il vede ca pe un barbat cu probleme, nimic mai mult....dar sa vorbeasca femeile de ce vorbesti tu un barbat in numele lor?:stars:

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea asa cum e construita, pare a fi pusa in bascalie.

 

Nu l-as intreba, mi-as da seama de ce nu a avut nicio relatie in 11 ani.

Problema e ca unele dintre voi tindeti sa credeti ca barbatii care au probleme cu femeile sunt prosti, rai, psihopati si asa mai departe, iar barbatii cu mare trecere la femei sunt plini de calitati. D-aia in mod mai mult sau mai putin constient aveti o atitudine ostila fata de barbatii care au probleme cu femeile.

 

Din ce ti-ai da seama? Eu nu pot sa-mi dau seama de ce un barbat dupa 11 ani de celibatat se hotareste brusc sa caute o relatie cu o femeie ( care culmea nici sa nu aiba un copil !! ). Deci el este cel care pune conditii si nu femeia.

 

Nu am spus ca il consider nici prost, nici rau, nici psihopat sau ce mai spui tu acolo. Eu nu am afirmat asa ceva.

 

Chiar sunt curioasa de unde poti stii tu ce probleme are un om daca nu il intrebi despre ce e vorba.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu l-as intreba, mi-as da seama de ce ... unele dintre voi tindeti sa credeti ca barbatii

 

Am impresia ca tu ai probleme cu niste notiuni ... judeci oamenii dupa cum si ce crezi despre fiecare si asta nu ajunge pentru o caracterizare actuala!!!

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din ce ti-ai da seama? Eu nu pot sa-mi dau seama de ce un barbat dupa 11 ani de celibatat se hotareste brusc sa caute o relatie cu o femeie ( care culmea nici sa nu aiba un copil !! ). Deci el este cel care pune conditii si nu femeia.

 

Nu am spus ca il consider nici prost, nici rau, nici psihopat sau ce mai spui tu acolo. Eu nu am afirmat asa ceva.

 

Chiar sunt curioasa de unde poti stii tu ce probleme are un om daca nu il intrebi despre ce e vorba.

Rational nu-l consideri in vreun fel, insa felul in care i-ai raspuns, spune multe...

 

Omul s-a hotarat dupa 11 ani sa intrebe pe forum (lol). Nu ai de unde sa stii tu ce experiente a mai avut in ăstia 11 ani. Nu vad ce e culmea in a-ti dori o femeie fara copii.

 

Am impresia ca tu ai probleme cu niste notiuni ... judeci oamenii dupa cum si ce crezi despre fiecare si asta nu ajunge pentru o caracterizare actuala!!!

Mie mi s-a parut ca judeci oamenii in functie de felul in care ii percepi, perceptiile tale fiind mici si subiective.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Egoism!!! No responsabilitate, a nu oferi sau imparti nimic decat a primi totul!!! gratuit :good:

Aha, si ca sa-si demonstreze altruismul si responsabilitatea, trebuie sa ia o femeie cu 5 copii. :lol:

Ce inseamna a primi totul? Daca o femeie accepta sa stea cu un barbat, inseamna ca respectivul barbat a primit *totul*?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tttttttt...raspuns gresit..o femeie care are deja copil nu mai cauta un barbat cu trecere la femei....

 

Da, cauta un sclav care s-o accepte cu toti scheletii ei din debara. :))

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, cauta un sclav care s-o accepte cu toti scheletii ei din debara. :))

 

si ce vina are ea ca unii au statut de sclav :))))

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×