Sari la conținut
Forum Roportal
Celibatarul666

Dupa 11 ani de celibat cum si daca te mai poti adapta vietii de familie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si nu este asa? E valabil si invers: si femeile care au probleme cu barbatii, pot fi proaste , rele si asa mai departe.

Nu, nu este asa. Barbatii care au probleme cu femeile, ori au probleme psihice, ori sunt urati ori saraci, ori le au pe toate. Nu poti spune ca femeile sunt atrase de barbati buni, ce naiba! :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ia sa vad, i s-au mai incalzit picioarele la celibatarul asta inrait??? Il compar cu leul care merge sa prinda puii leoaicei sa le distruga ca el sa incape in cuibul ei calduros!!!

Am vazut la TV documentare despre comportarea animalelor fioroase sau mai blande.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si ce daca nu a mai avut o relatie de 11 ani? Din cauza asta ii anulezi tu dreptul de a-si cauta o femeie pe placul lui?

 

Nu anuleaza nimeni nimic. Dar cele doua intrebari ale tale se anuleaza una pe alta. Daca 11 ani a cautat o femeie pe placul lui si nu a gasit, inseamna ca ar trebui sa se reorienteze si sa isi reevalueze criteriile. Asta daca e un om normal, de pe planeta asta, si cred ca este. Daca era vreun nemuritor care putea astepta 13123 de ani sa isi gaseasca femeia ideala, nu deschidea acest topic.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oh, da. Sublim. Sa te reproduci.

 

Cea mai mare avere/bogatie alunei femei sint copiii!!! Intre un Celibatar666 si copiii ei, mereu alege copiii, restul nu-i important :doh:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu este asa. Barbatii care au probleme cu femeile, ori au probleme psihice, ori sunt urati ori saraci, ori le au pe toate. Nu poti spune ca femeile sunt atrase de barbati buni, ce naiba! :rot:

 

E, na.

 

Cred ca diferenta o face numarul lor. :roll:

Una e sa ai probleme intr`o relatie.. doua, si alta sa ai probleme in / cu toate relatiile. Zic si io.

 

Dar o intrebare simpla: De ce nu isi ia una de 20 de ani? Fara copii & Co.?

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ca e un coclit. Daca alea mai batraioare nu se uita la el, de ce s-ar uita o trufanda de 20? Cred ca ar muri de plictiseala in primele 5 minute.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar o intrebare simpla: De ce nu isi ia una de 20 de ani? Fara copii & Co.?

 

De ce crezi ca n-a incercat?

Crezi ca toti isi constientizeaza obiectiv statutul?

E foarte probabil ca nu s-au uitat alea la el.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce crezi ca n-a incercat?

Crezi ca toti isi constientizeaza obiectiv statutul?

E foarte probabil ca nu s-au uitat alea la el.

 

Ba da, dar cred ca nu a incercat pe segmentul care i se potriveste, nici macar cu cele de 20 de ani.

Asta am vrut sa scot in evidenta cu intrebarea.

 

acum si-l constientizeaza, a zis ca poate gasi numai femei cu copii

 

Si-l constientizeaza pe draku. Crede, probabil, ca cele cu copii ii accepta mai usor defectele. Atat. Crezand ca, a avea un copil este egal cu a avea un handicap.

Este o responsabilitate in plus, adevarat, dar nu un handicap. Daca ma pot intretine pe mine, pot intretine si un copil.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×