Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Salutare.Am o problema majora,cel putin pentru mine.Am dezactivat acum 1 an Windows Error Report deoarece era prea enervant.Eu cand am dezactivat, nu am dezactivat doar afisarea ci am dezactivat si sagetile care apar in meniul de intrare in Safe Mode ceea ce rezulta ca nu pot intra in safe mode.

De ce vreau sa sterg tot ce e pe HDD?Deoarece acest windows este instalat de 1 an jumatate-2 si a avut multi virusi si multe probleme pe care le-am mai astupat in timp cu ajutorul antivirusului (Nod32) si a programelor gen:Glary Utilities.

Azi dimineata cand stateam pe calculator am instalat Uniblue DriverScanner 2011 si a gasit 2 update-uri la driver-ul de la Mouse si de la placa de retea.Dupa ce am instalat driver-ul mouse-ului am constatat ca nu mergea bine deloc.Asa ca am dezinstalat driver-ul nou si a mers bine.Toata operatiunea asta a necesat 3 restart-uri.La al 3-lea a inceput problema.

Cand intra in windows , asteapta sa se deschida programele care se deschid odata cu windows-ul iar cand ajunge la Hamachi si la Antivirus mi se inchide si apare ecranul albastru cu eroarea:

 

0x0000010D (0x00000005, 0x00000000, 0x00001024, 0x86D6AA78)

 

Daca n-ati citit ce-am scris mai sus nu e nicio problema.

Intrebarea:Cum sterg tot ce e pe HDD fara sa intru in windows?(Ca un inceput nou)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrebarea:Cum sterg tot ce e pe HDD fara sa intru in windows?(Ca un inceput nou)

Bootezi de pe altceva decat HDD si formatezi, schimbi partitii etc.

Propunerea mea este sa cauti un HirrenBootCD.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×