Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Probleme de penetrare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca unii se plang ca o au prea mica sau prea nu stiu cum,eu ma plang ca o am prea lunga si prea groasa,pe deasupra."Ok si care este problema?"Problema este ca le penetrez greu pe femei si spun ca le doare in pasarica de p..a mea.Duminica am fost cu una si imi placea f tare de ea,speram ca relatia noastra sa dureze macar 3 saptamani,chiar as fi putut s-o iubesc pe tipa,insa n-a fost sa fie asa.Dupa partida de sex care a avut loc intre noi,tipa mi-a spus ca sunt brutal.Am ramas masca,deoarece ,eu sunt oricum dar numai brutal nu sunt.Pana la urma mi-a spus ca se simte cam rau dupa penetrarea pe care i-am administrato si ca acum are tendinta sa mearga cracanata.Fraza pe care o rostea ea,nu-mi era deloc nefamiliara.Asadar.... ajutati-ma.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Duminica am fost cu una si imi placea f tare de ea,speram ca relatia noastra sa dureze macar 3 saptamani,chiar as fi putut s-o iubesc pe tipa,insa n-a fost sa fie asa.

 

Asta e esenta ta - nu marimea p...ostarii :lol2:

 

:think:

Editat de Saharian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu admit ca ma bucur, impreuna cu Crystyann, pentru ca noi o avem mica.

Drept pentru care bucuria noastra e justificata cand auzim vaicareli ale celor care au fost mai inzestrati de la Mama Natura si Tatal Betiv.

 

In alta ordine de idei, se stie clar elasticitatea vaginului, asa ca femeile pot fi uimitor de ingaduitoare.

Avand in vedere mizeria caracterului de care ai dat dovada pe forum chiar si inainte sa te deschizi la slit, tu esti un mic labil psihic cu penisul mai impunator decat IQ-ul.

Mult mai impunator, dupa cum ne lasi sa intelegem.

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pacat ca nu ai lasat si un numar de mobil ...sunt "sigur" ca se va face coada la incercat de acomodare :think:

 

Macar 3 saptamani :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×