Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am placat un balcon cu gresie tip caramida..l-am chituit...si nu am sters chitul care murdarise gresia. si acum ma chinui sa sterg si nu se duce..daca imi poate recomda cineva o solutie buna cu care sa sterg. cineva care stie sper sa/mi raspunda. multumesc anticipat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am placat un balcon cu gresie tip caramida..l-am chituit...si nu am sters chitul care murdarise gresia. si acum ma chinui sa sterg si nu se duce..daca imi poate recomda cineva o solutie buna cu care sa sterg. cineva care stie sper sa/mi raspunda. multumesc anticipat.

....schimba gresia!!!!!!!!!!! :o: ;) ;)

Pai chitul uscat cam cu ce s-ar putea indeparta, decat cu ciocanul? :cheer: Daca ti-a fost asa lene sa cureti, trebuia sa chemi si tu o echipa de la o firma de specialitate. Ca pentru un balcon nu-ti lua multi bani si cine stie pe cine ti-ar fi trimis sa-ti curete!!!!! :P :) :band:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

era un cif pentru piatra si rugina ... din ala am folosit si eu pentru chit ..e foarte bun ..

nu stiu daca se mai gaseste .. e cutia alba ..iar lichidul albastru ...cred ca cif piatra si rugina era

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×