Sari la conținut
Forum Roportal
Mihai'

Am inima impartita in 2

Evaluează acest topic

Rodica sau Anca  

21 membri au votat

  1. 1. Rodica?

    • da
      2
    • nu
      19
  2. 2. Anca?

    • da
      11
    • nu
      10


Postări Recomandate

Salut am reusit sa cunosc 2 fete cam in aceasi perioada..., sunt impreuna cu amandoua, insa acum una dintre ele (anca)este foarte geloasa si zice ca ma iubeste foarte mult si ca ar vrea sa avem o relatie mai lunga... trebuie sa renuntz la una dintre ele ,acum sa va zic cate ceva despre fiecare : Rodica arata foarte bine, e ff cuminte si un pic naiva chiar...,ma intalnesc foarte rar cu ea , mai mult vb la telefon si tot timpul are secrete fatza de mine ceea ce ma cam deranjeaza, nu prea se zbate sa imi spuna ca tzine la mine si pare un pic indiferenta chiar daca uneori imi zice ii face foarte mare placere sa stea cu mine si ca vrea sa isi petreaca timpul cu mine..., rodica are o situatie materiala buna, de fiecare cand iesim in oras nu sunt probleme, nu munceste, sta pe bani parintzilor..., acum sa va zic de anca : este si ea foarte dragutza, arata ff bine la corp, ma excita foarte mult, si atunci cand facem dragoste ma termina din toate punctele de vedere, toata ziua imi spune ca ma iubeste si ca tine la mine, ma saruta incontinuu cand ne intalnim... in schimb are o situatie materiala ma i proasta , lucreaza foarte mult si nu prea are cand sa se intalneasca cu mine, acum nush ce sa fac...as sta cu amandoua caci ele se completeaza una pe alta...dar nu pot ..tre sa renuntz la una din ele... nu mai vreau sa spun ca mai sunt 2 fete care vor si ele ceva mai mult de la mine...insa nu pot...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:blink: impreuna cu amandoua?? :o:

Dar iubesti cu adevarat pe vreuna din ele, in aceste conditii?

Ce cauti de fapt? Ce criterii ai pentru alegere?

Daca Anca ti-a dat de inteles ca te iubeste, alege-o pe ea. Daca Rodica e mai indiferenta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa le lasi pe amandoua si sa incerci si cu celalalte doua, o perioada egala de timp, dupa care alegi.

De ce sa te limitezi doar la doua cand ai asa perspective largi?

 

se completeaza una pe alta in sensu' ca banii cheltuiti cu Anca ii recuperezi cu Rodica?

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
atunci cand facem dragoste ma termina din toate punctele de vedere,

Cum vine asta?Te termina si psihic,si spiritual?Despre ce vorbiti in timpul sexului?

 

Incearca-le si pe celelalte 2.Poate ti-e mai usor sa alegi din 4...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce apreciezi si ce nu apreciezi la fiecare dintre ele?

 

fa lista acilea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×