Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Cum vei arata peste 40 de ani?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mai frumoasa ca niciodata! Voi fi in floarea vietii mele (daca o sa mai ajung la anii aia )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ori nu voi mai arata ... :tease: ori ma voi gandi la acel moment... ca "mai tanar de atat nu voi mai fi niciodata" :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poai peste 40 de ani o sa am 56... :lol: ... deci probabil o sa fiu o batranica perversa in devenire... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai daca fac o scoteala....peste 40 ani...voi avea...63.Oauuuuuuuuu si am zis ca la 60 de ani daca-i mai apuc imi pun pistolul in tample sau o lingura de otrava.Fiecare pana in 60 ani si-a trait traiul si-a mancat malaiul..deci voi arata cu creierii pe pereti sau cu limb a scoasa de un metru..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

voi arata peste 40 de ani ? :lol:

 

:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai daca fac o scoteala....peste 40 ani...voi avea...63.Oauuuuuuuuu si am zis ca la 60 de ani daca-i mai apuc imi pun pistolul in tample sau o lingura de otrava.Fiecare pana in 60 ani si-a trait traiul si-a mancat malaiul..deci voi arata cu creierii pe pereti sau cu limb a scoasa de un metru..

ai grija ce spui...ca poate nu stii ...dar o femeie de 60 poate arata mult mai bine ca una de 30.... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×