Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Fara chilotei...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dar ca sa-i fac o surpriza iubitului cind se intoarce seara de la sevici, da. :cheer:

 

Asta e genul de surpriza care pe mine m-ar pune off...accesul la chilotei se cistiga, de ce atita graba ?

Ei 'dispar' cind temperatura e suficient de ridicata...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta imi aminteste de un party...inainte de '89..cica era o petrecere selecta de copii de bani gata ,si majoritatea erau "punk".

..si dupa ce s-au imbatat bine vine unu cu idea sa facem sex ,acum se punea problema cine cu cine ...la care altul spune ..fetele sa arunce fiecare cu chilotei in aer ,si ce pereche ai prins in gura aia sa fie partenera...

Acum o fata ..ingrijorata spune : si cei ce ramin pe lustra ..?

Si alta ..dar cele ce nu au ..ce fac..?

O voce din multime ..posta ..

Acum pina raspund fetele sa spun sii io..eu am mers fara,tot cam prin vremea aia ,tin minte ca era vara si era moda "italian" sa fi ..adica fara chilotei si fara ciorapi in picioare .

La vremea aia purtam o pereche de pantaloni albi, cam subtirei cei drept si era cam penibil citeodata ca aveam obiceiul sa ma duc la terasa Lido cea cu piscina si cam trebuia sa stau cu mina numai in buzunar ..ca de.. :D

Cam asta e ..fara chiloteii..

Si am intalnit si fete fara ...dar asta va spun data viitoare .. :giveheart:

Super!Nu stiu daca e pe bune insa are mult haz.

 

In ce priveste topicul,eu dorm fara chiloti insa asta nu se pune ca ai mei sunt ditamai chilotii nu chilotei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Super!Nu stiu daca e pe bune insa are mult haz.

 

In ce priveste topicul,eu dorm fara chiloti insa asta nu se pune ca ai mei sunt ditamai chilotii nu chilotei.

E pe bune ..chiar nu este la misto.. :giveheart:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... topic destinat doamnelor si domnisoarelor. :focus: Ati iesit vreodata pe strada sau intr-un loc public fara sa purtati chiloti pe sub fusta sau pe sub rochie? Daca da, de ce ati facut-o? Cum v-ati simtit in acele momente si ce simteati, mai exact? Ati stat picior peste picior in asemenea situatii? Daca da, de ce? :tease: Si nu in ultimul rand... ati fost surprinse in asemenea situatii? Cum ati reactionat? Va astept...

Nu , nu am iesit, dar suna tentant.

Cred ca toate avem fantezii gen Basic Instinct.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu , nu am iesit, dar suna tentant.

Cred ca toate avem fantezii gen Basic Instinct.

 

Da,cand bate vantul mai tare...e excitant!!!...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna idee...dar ce te faci ca unii nu renuntza la chiloti nici cand fac baie :o:

... :- :stars: dar ce te faci la cei( cele...) ce nu renunta la o pereche de chiloti 2 luni si nici baiie nu fac???

Editat de Victor Apostu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... :- :o: dar ce te faci la cei( cele...) ce nu renunta la o pereche de chiloti 2 luni si nici baiie nu fac???

..ai tai cu foarfeca de tabla .. :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta imi aminteste de un party...inainte de '89..cica era o petrecere selecta de copii de bani gata ,si majoritatea erau "punk".

..si dupa ce s-au imbatat bine vine unu cu idea sa facem sex ,acum se punea problema cine cu cine ...la care altul spune ..fetele sa arunce fiecare cu chilotei in aer ,si ce pereche ai prins in gura aia sa fie partenera...

Acum o fata ..ingrijorata spune : si cei ce ramin pe lustra ..?

Si alta ..dar cele ce nu au ..ce fac..?

O voce din multime ..posta ..

Acum pina raspund fetele sa spun sii io..eu am mers fara,tot cam prin vremea aia ,tin minte ca era vara si era moda "italian" sa fi ..adica fara chilotei si fara ciorapi in picioare .

La vremea aia purtam o pereche de pantaloni albi, cam subtirei cei drept si era cam penibil citeodata ca aveam obiceiul sa ma duc la terasa Lido cea cu piscina si cam trebuia sa stau cu mina numai in buzunar ..ca de.. :lol:

Cam asta e ..fara chiloteii..

Si am intalnit si fete fara ...dar asta va spun data viitoare .. :D

Au spus ca topul e doar pentru fete.

DAr daca cinstit am incercat si eu asa moda, pai ce sa spun parca nimic deosebit !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Laurent...stii tu ca italienii sunt extrem de pedanti...pai, tipele erau nimic fata de cat de aranjati si pusi la punct erau barbatii din Roma, superbi, unii...A nu se interpreta gresit...

ON: cu chilotei, e mai sexy, depinde si de chilotei!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... topic destinat doamnelor si domnisoarelor. :D Ati iesit vreodata pe strada sau intr-un loc public fara sa purtati chiloti pe sub fusta sau pe sub rochie?

 

port in permanenta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×