Sari la conținut
Forum Roportal
spider

Esti frumos(a)! Ai un atuu in plus?!

Postări Recomandate

Eu cred ca daca esti frumos ai sigur un atuu in plus. Ti se deschid mai usor usile. Ai si dezavantaje: tot felul de propuneri indecente, dar daca ai si ceva in cap sti foarte bine cum sa le ocolesti si sa iesi totdeauna in avantaj.

 

Apropo de frumusete: stiti ca prezentatorii de stiri nu trebuie sa fie nici frumosi dar nici urati? Daca sunt prea frumosi nu mai e nimeni atent la ce spun iar daca sunt prea urati nu se uita nimeni la stiri. :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In orice caz, trebuie sa stii sa iti porti frumusetea. Asta nu presupune neaparat inteligenta ( ::evil:: ) ci maidegraba un instinct de supravietuire. In orice caz consider frumusetea un atu puternic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Apropo de frumusete: stiti ca prezentatorii de stiri ......:dee
asta a fost deductie sau te-ai prezentat la un interviu si nu ai fost acceptat din cauza de......sau din cauza de.... :twisted:
dezavantaje: tot felul de propuneri indecente
asta este super agasant.

 

cat despre

...ti se deschid mai usor usile...
daca as fi in aceasta situatie :twisted: as prefera sa mi se deschida usile datorita a ceea ce posed in interior si nu datorita a ceea ce se vede la exterior. :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt eu genul care sa vrea sa fie in centrul atentiei, dar daca as fi participat la un inteviu cu siguranta ca nu as fi fost acceptat, din cauza ca sunt prea frumos (tot zicei tu de barbati).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este frumusetea fizica un atuu sau un neajuns?

 

Un atuu, cu siguranta un atuu !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este frumusetea fizica un atuu
...dupa parerea mea este..este covarsitor...de-a dreptul intolerant
sau un neajuns?
...nu am auzit cazuri pana acum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu sunt eu genul care sa vrea sa fie in centrul atentiei, dar daca as fi participat la un inteviu cu siguranta ca nu as fi fost acceptat, din cauza ca sunt prea frumos (tot zicei tu de barbati).

 

::evil:: ::): ::): no comments :!: hihihihihihihi.........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...de-a dreptul intolerant

 

hahahahaha intolerant ::): :evil: hic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×