Sari la conținut
Forum Roportal
biby

Aveti video din opere?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

prea frumos k sa fie adev...nu prea cred k gasesti... si eu as vrea...dar mai mult muzica decat video... video poate cu actorii nostri timisoreni... :taunt:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
prea frumos k sa fie adev...nu prea cred k gasesti... si eu as vrea...dar mai mult muzica decat video... video poate cu actorii nostri timisoreni... :dance3:

Unde gasesti video cu cantaretii nostri timisoareni?Spune-mi si mie caci eu nu am gasit? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unde gasesti video cu cantaretii nostri timisoareni?Spune-mi si mie caci eu nu am gasit? :tease:

 

 

nici nu cred sa gasesti degraba inregistrari de la ONT!!! sunt bine pazite in opera!!! alte inregistrari video se gasesc pe dc++!!!

 

aveti ceva opere video de dat la schimb???? ca am si eu cate ceva!!!

 

as dori niste video din opere

 

 

ai incercat sa iei ce s-a postat pe www.opera.uv.ro ??? mai cere ceva pe acolo, ca poate sare careva sa ofere!! desi ia mult timp split-uirea unei opere video si apoi ulpoad-ul ei!!!!

 

dar incearca!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unde gasesti video cu cantaretii nostri timisoareni?Spune-mi si mie caci eu nu am gasit? :cry:

 

doar secvente: vaduva vesela elixirul dragostei

 

nici nu cred sa gasesti degraba inregistrari de la ONT!!! sunt bine pazite in opera!!! alte inregistrari video se gasesc pe dc++!!!

 

aveti ceva opere video de dat la schimb???? ca am si eu cate ceva!!!

ai incercat sa iei ce s-a postat pe www.opera.uv.ro ??? mai cere ceva pe acolo, ca poate sare careva sa ofere!! desi ia mult timp split-uirea unei opere video si apoi ulpoad-ul ei!!!!

 

dar incearca!!

 

ce opere ai? ;) eu am Traviata cu Angela Gheorghiu, Elixirul cu Pavarotti si Il Trovatore :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
doar secvente: vaduva vesela elixirul dragostei

ce opere ai? :jester: eu am Traviata cu Angela Gheorghiu, Elixirul cu Pavarotti si Il Trovatore :cry:

 

daca imi spui ce te intereseaza ti-as putea spune daca am sau nu! altfel ar fi cam criminal sa ma pui sa fac o lista!! Traviata aia o am si eu , dar no thanks.... e prea mult pentru mine o opera cu "diva divelor" :flowers: ... Elixirul cu Pavarotti cred ca l-am mai vazut, dar nu il am si mi-ar placea sa intru in posesia lui! Il Trovatore cu cine ai??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×