Sari la conținut
Forum Roportal
SHOBY_42

bai fratilor inebunesc

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

bai sunt disperat si nu mai stiu facfata e mai mica decat mine cu un an(17) si ma inebunit.mia zis ca nu vrea o rel acum.am asteptat si mia zis cavrea sa ne cunoastem mai bine dar nu a venit niciodata la intalniri!!!!!si mia trimes poze cu ea ce draq sa fac ??????????????????????ca sa vad daca vrea sa fie cu mine???????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sau c anu e pregatita sa vrea... indiferent care e motivul pt care nu e pregatita.. si ca tu nu stii cum s-o ajuti sa se clarifice ce vrea intai si abia apoi daca te vrea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bai sunt disperat si nu mai stiu facfata e mai mica decat mine cu un an(17) si ma inebunit.mia zis ca nu vrea o rel acum.am asteptat si mia zis cavrea sa ne cunoastem mai bine dar nu a venit niciodata la intalniri!!!!!si mia trimes poze cu ea ce draq sa fac ??????????????????????ca sa vad daca vrea sa fie cu mine???????

 

 

 

La varsta asta frageda de 18 ani (in ani de berbec) trebuie sa ai grija sa fi in control, sa nu comiti ceva contra legii ca asta ar fi mai grav sanatatii decat: nu stii ce sa fac de dragoste !!!

 

Eu la varsta ei nici nu stateam de vorba decat cu baieti de la facultate de la anul 3 in sus !!!! dar si asa jumate erau cu urechi verzi asa ca tinta era ministrul agriculturii de la capatul strazii !!! O fata la 17 ani stie ce vrea si cu cine vrea, n-o poti forta!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa ii dai pace, ca nu tot ce zboara se mananca. Am zis :cheer: :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buey...parerea mea...cauta-ti alta fata... :ok: daca ea nu vrea...inseamna ca nu ii placi...sau cel putin mai asteapta, dar nu insista...cu cat o bati mai mult la cap...cu atat nu iesi la nici un rezultat..crede-ma...am patit-o :cheer: cate fete dulci sunt pe lume?ohoho...nici nu ai idee...bafta frate.. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

unele fete prefera s ai fiarba pe viitorii ubiti asa ca nu mai insista pentru a obtine o intalnire..las o asa cateva zile sa vedem ce zice si daca te simti in stare vorbeste i si de alta fata sa vezi daca e interesata de tine..daca e indiferenta atunci treci peste..nu veti fi niciodata mai mult decat amici..sunt destule fete dragute, singure si disponibile :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasa sa treaca o perioada de timp pt a-si limpezi gandurile dupa care incearca sa porti o discutie serioasa cu ea sau sa o surprinzi intr-un mod cat mai placut si cand nu se asteapta.Incearca s-o cuceresti prin felul tau de a fi,prin gesturile tale...daca ea tot te refuza,inseamna ca aceasta considera ca nu esti genul ei si ca ar trebui sa te reorientezi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×