Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Bai gaino, credeam ca ai crapat. Cel putin pentru mine. Cmf? Mi-era dor sa vorbim tampenii

Io? Nu.

Imi plac la nebunie boxerii tai cu dinozauri.

 

Editat de Xylia
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

[...]

Be amazed:

[...]

RHAAAA ! Fa-le mai mici ca nu-mi ajung 22" de ecran si n-am bani de altul mai mare. Si mai cu alt aparat... (ceva cu focus, blitz, VR...)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

RHAAAA ! Fa-le mai mici ca nu-mi ajung 22" de ecran si n-am bani de altul mai mare. Si mai cu alt aparat... (ceva cu focus, blitz, VR...)

Da click dreapta apoi "deschide in fila noua" sau jen. And voila.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am cea mai cretina mață. Zilnic, de fapt in FIECARE dimineata isi ia soarecu de plus in gura si miauna plimbandu-se prin toata casa. Nici nu doarme fara soarecu ala cretin. Si nu-i ca si cum n-o baga nimeni in seama. Suntem 3 oameni in casa asta si toti o mangaiem pe coama. Da cum e fumeie, vrea mai mult. Ceva doar al ei.

Si nu ca m-ar deranja faptul ca are un prieten imaginar, dar macar sa ia mai putina amfetamina si sa mieune in capu ei. Sau deloc.

Pe cand ma culc pe la 6-7 dimineata cu ochii injectati de bere o si aud. O face intentionat, stiu sigur.

 

Iaca si satana:

 

 

 

Nu serios acu, daca aveti sugetii sau gen nu ezitati sa-mi spuneti cel mai bun mod de a scapa de sobolan.

Editat de NarcoGen'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu serios acu, daca aveti sugetii sau gen nu ezitati sa-mi spuneti cel mai bun mod de a scapa de sobolan.

 

Te referi la pisica atunci cand spui sobolan, sau la sobolanul de plus din gura ei?

 

Faptul ca mereu e cu jucaria preferata in gura arata un atasament bolnavicios, o fragilitate narcisica, o tendinta spre ruminarea obsesiv-compulsiva. Sufera de anxietate generalizata, si duce dorul la un mediu mai salbatic in care sa isi exprime instinctele de vanator mai bine, pe cand in mediul artificial al casei voastre ea indura un stres tehnologic pe care il gestioneaza prost. E si depresiva, si duce dorul unor mecanisme de coping mai adecvate, cum ar fi sa faca dragoste zilnic, sau sa manance soricei in ciocolata.

Privirea ei e goala, chipul nu e expresiv, rictusul botului denota plictis acerb, ceea ce arata ca e deja afectata foarte serios de lipsa satisfactiilor in viata cotidiana. Postura corporala tradeaza procrastinare, o slaba structurare a personalitatii, o derealizare care o poate duce spre regresie.

 

Poti sa o droghezi, sa ii dai pastile de StresControl pisate in mancarea umeda, sa ii dai din antidepresivele tale, sau sa ii dai in loc de apa un ceai racit de somn, facut din Ceai Sedativ de la Plafar.

Editat de Nemo!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

[/quotetU

 

Tu parca m-ai descris pe mine. Acu o tin in brate si ea toarge si isi baga ghiarele in mine in semn de afectiune.

 

Mno acu pozele oribile cu oja:

 

 

 

 

 

 

Nimeni deci NIMENI n-are idee cat m-am chinuit. Si de ce? fiindca-s oleaca luata si ma plictis. Plus ca am primit oja ca rest de la un tichet, ca altfel io nu-mi iau tampenii din astea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai mult curaj

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sau prea mult timp liber.

 

Iaca si desenele:

 

post-254313-0-72474900-1350593700_thumb.jpg

 

post-254313-0-70757800-1350593718_thumb.jpg

 

post-254313-0-16514700-1350593732_thumb.jpg

 

daca va vreti in stilu asta se rezolva. If not..pana me..vad io.

Editat de NarcoGen'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×