Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Oricum se face navigabil Bahluiul. Ii si vad pe astia cu gondola facandu-si drum printre hoituri de cai. Si la mine in Dacia cica va fi port. Acolo se aduna toata mortaciunile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din astea vad zilnic pe faispuci si deja is obicnuita. Probabil dau impresia de om caruia nu-i convine nimica si in principiu asa e , da nu ma plang, is doar realista si n-am cenuzua.

 

Arta narcoista, hm...

Excelente, gen. Mai vreau.

For Mr Gargm no probem. Numa sa mai caut prin fisiere si sa-mi mearga leptopu canceros.

Btw. Ti-am facut desenu ala da n-ai mai zis nimica, satană. Las ca te prind io sa te jecmanesc de-o bere.

Editat de NarcoGen'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din astea vad zilnic pe faispuci si deja is obicnuita. Probabil dau impresia de om caruia nu-i convine nimica si in principiu asa e , da nu ma plang, is doar realista si n-am cenuzua.

 

 

For Mr Gargm no probem. Numa sa mai caut prin fisiere si sa-mi mearga leptopu canceros.

Btw. Ti-am facut desenu ala da n-ai mai zis nimica, satană. Las ca te prind io sa te jecmanesc de-o bere.

Am avut o depresie, ca cadou, si am folosit-o exact in perioada aia, ca erea pacat sa se strice si sa trebuiasca s-o arunc. Ma gandeam ca desenu' meu e cenusa deja. Tine-l acolo, ca nu se stie cand ne-om intersecta. Vedem noi atunci cine pe cine baga sub masa. Hu-ha.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Desenu e chiar acilea la loc de cinste da nu ti-l arat fiindca de chichi.

Nici nu vreau sa-l arati aici. Ar fi ca si cum ti-ai arata in public chilotii albastri cu dinozauri.

Daca-ti mergea cutia pentru incasat injuraturile (mesageria, that is), faceam un troc, ceva, da' asa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primu rand is BOXERI, da? As merge si cu ei pe strada daca nu mi-ar ingheta uța ( Nu-mi merge P ul). Apoi da, merge, so bring it on!

 

Si de fapt vroiam sa va arat ca m-am tuns. Alora 3 peroane carora le pasa.

 

Be amazed:

 

post-254313-0-11721100-1350156414_thumb.jpg

 

V-as arata si cum stau io cand scriu prostii pe forum da nu vreau sa creada lumea ca stau intr-un buncar ceva.

 

Too late. De fapt vroiam s-o pun pe asta.

 

post-254313-0-35263800-1350156683_thumb.jpg

 

Scuzoaie da momentan habr n-am care-i stanga si care-i dreapta. Da creca o s-o sterg pe prima.

Editat de NarcoGen'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×