Sari la conținut
Forum Roportal
outlander

Ucigasul lui Theo Peter achitat!

Postări Recomandate

Umiliti de sistemul juridic american ( umiliti cu ajutorul puterii din Romania care a semnat acordul de a nu supune militarii americani legilor penale internationale) care inca odata arata ca pentru impartirea dreptatii folosesc doua masuri: una pt cetatenii lor si alta pentru ceilalti care nu sunt decat niste bieti locuitori ai planetei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pot intreba care e scopul acestui topic ?! In afara de a ne exprima nemultumirea, revolta, indignarea,etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pot intreba care e scopul acestui topic ?! In afara de a ne exprima nemultumirea, revolta, indignarea,etc.

 

Acelasi cu al celorlalte topicuri de pe acest forum. Nu ne exprimam nemultumirea si indignarea, pe scurt - parerile, prin fiecare topic?

P.S. mai exista un topic despre Teo Peter.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

umilinta totala pentru familia lui teo peter si pentru toti romanii!stau acum si ma gandesc ce e aia justitie(o fii o notiune fara sens pentru noi?)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum ne umilesc americanii, mai bine zis sistemul lor judiciar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Am refuzat să mă duc la proces pentru că trebuie să muncesc, să-mi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul meu de vedere taximetristul nu poate fi declarat "foarte" vinovat. Oare si-ar mai fi gasit locu de munca la intoarcerea in tara? Oare ce varsta are? Si-ar fi putut gasi un alt loc de munca intr-o Romanie in care la 40 de ani esti prea batran pt a munci? Oare care guri are de hranit si cate rate o fi avand la banca?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Semnati petitia internationala referitoare la sentinta nedreapta in cazul mortii lui Teo Peter si nu uitati sa trimiteti linkul la cati mai multi apropiati. <http://new.petitiononline.com/00769200/petition.html>

 

 

Hai sa fim seriosi, nu se rezolva nimic cu astfel de petitii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×