Sari la conținut
Forum Roportal
Emme

Prieteni cu beneficii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cred ca pentru a trai pe idea de "Fuck Buddy", trebuie sa ai un anumit profil. Din ce in ce mai mult se merge pe aceasta idee. Daca ea ramane gravida tu ca mascul feroce poti sa treci la alta(josnic) pentru ca nu te-ai obligat, daca el e un looser nu trebuie sa iti faci probleme. Societatea de consum isi spune cuvantul si la nivelul relatiilor. Complicatiile insa (nebanuite de unii) apar si chiar daca nu sunt specifice celor ce s-au incaltat pe viata, totusi sunt inevitabile. Eu unul raman la ralatia bazata pe iubire reciproca si nu doar utilizarea benefica reciproca.

Editat de Dix
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pharrelllll, eu voiam doar sa stiu opiniile de ambele parti.

Lucrurile vazute de barbati, si lucrurile vazute de femei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De unde pana unde se vorbeste despre sarcina?

Daca ai fuck buddies inseamna ca esti si tampit/a si ca nu exista metode contraceptive?

 

Pharrelllll, eu voiam doar sa stiu opiniile de ambele parti.

Lucrurile vazute de barbati, si lucrurile vazute de femei.

Pai si eu ti-am explicat, doar ca nu iei in considerare, nu poti concepe asa ceva.

Editat de Pharrell24
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De unde pana unde se vorbeste despre sarcina?

Daia ai fuck buddies inseamna ca esti si tampit/a si ca nu exista metode contraceptive?

 

stii procentajul sarcinilor nedorite la adolescenti ( care pot intra si ei in aceatsa categorie)si la altii care au mers doar o singura noapte cu un partener?

Editat de Dix

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca pentru a trai pe idea de "Fuck Buddy", trebuie sa ai un anumit profil. Din ce in ce mai mult se merge pe aceasta idee. Societatea de consum isi spune cuvantul si la nivelul relatiilor. Complicatiile insa (nebanuite de unii) apar si chiar daca nu sunt specifice celor ce s-au incaltat pe viata, totusi sunt inevitabile. Eu unul raman la ralatia bazata pe iubire reciproca si nu doar utilizarea benefica reciproca.

Cred ca nu e om pe pamantul asta care sa nu-si doreasca iubire reciproca. Dar sunt si oameni care trec de fazele astea si cauta sa-si satisfaca nevoile fara a se mai implica emotional.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, stiu procentajul la tampiti...cati din aia erau intr-o relatie gen fuck buddies?

A fost vreun sondaj, ceva?

Poate iti vine greu sa crezi, da' de obicei aia care adopta relatiile bazate doar pe sex, au si o idee despre boli, contraceptie, nu-s chiar talambi...ca altfel se iubeau cu gandul la multi copii.

Editat de Pharrell24
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pharrelllll, eu voiam doar sa stiu opiniile de ambele parti.

Lucrurile vazute de barbati, si lucrurile vazute de femei.

 

S-ar putea ca baricada sa nu treaca exact printre cele doua sexe: e posibil ca nu toti barbatii sa vada lucrurile la fel si ca nu toate femeile sa impartaseasca aceeasi opinie.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea ca baricada sa nu treaca exact printre cele doua sexe: e posibil ca nu toti barbatii sa vada lucrurile la fel si ca nu toate femeile sa impartaseasca aceeasi opinie.

Bineinteles. De-aia si ziceam pe un alt topic ca avem noroc ca nu suntem toti la fel.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, stiu procentajul la tampiti...cati din aia erau intr-o relatie gen fuck buddies?

A fost vreun sondaj, ceva?

Poate iti vine greu sa crezi, da' de obicei aia care adopta relatiile bazate doar pe sex, au si o idee despre boli, contraceptie, nu-s chiar talambi...ca altfel se iubeau cu gandul la multi copii.

 

Nu stiu in Romania, dar in SUA si Canada exista. Sa nu mai vorbim de avorturile care se fac in Mexic pentru bani de nimic, ca sa se evite statisticile din occident.De ce crezi ca se sta in usa colegiilor si universitatilor si se impart prezervative? Pentru ca ignoranta e in culme.

Cam 820.000 de sarcini nedorite pe an ( la intamplare) doar in SUA. Prostie, ignoranta, numeste-o cum vrei dar exista!

 

Aaaa, si mai am o intrebare pentru tine Pharell. De unde stii ca tipa cu care esti in pat chiar stie cum sa se protejeze in timp ce face scheme la latex ca e alergica?

Editat de Dix

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai am numit-o mai sus, da' credeam ca vorbim despre oameni care gandesc putin.

Ca asa-s exemple si la noi, dar daca vrobim despre creaturi ca astea sau astia de mai jos, nu stiu daca are rost topicul.

http://www.youtube.com/watch?v=FLnZzDC43cQ

 

P.S. Avortul este metoda de contraceptie, numai atunci cand esti o tuta vaca proasta(mai ales acum, cand exista zeci de metode contraceptive, testate)

 

 

Aaaa, si mai am o intrebare pentru tine Pharell. De unde stii ca tioa cu care esti in pat chiar stie cum sa se protejeze in tim ce face scheme la latex ca e alergica?

Nu-mi aleg fuck buddies prin corespondenta, de obicei cunosc tipele cu care fac sex.

Editat de Pharrell24
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×