Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Si iata ca a mai trecut un an...

Intalnirea Roportal 2012  

21 membri au votat

  1. 1. Votati data care va convine pentru intalnirea Roportal din acest an.

    • 29 septembrie
      0
    • 6 octombrie
      0
    • 13 octombrie
      0


Postări Recomandate

Hmmm...buna da' scurta! :)

Sa o luam cu inceputul... dar o sa incerc sa completez ce a zis BJ, ca grosul la zis ea .

1. Pour Moi avea niste cizmeeeeeee....sigur nu putea fi deochiata cu ele si , vorba cantecului folclorico-manelistic "Dintr-o mie de femei SARE-n ochi cizmele ei " :)).

2. La capitolul Dariannnnnnna nimic de adaugat...doar ca m-am pierdut iar in ochii ei .

3. Fratilorrrr, am dat pe o limonada 13 lei - m-am simtit din punctul asta de vedere ca pe Champs Elysee :)))

4. Pare rau ca nu am vazut-o pe Lucia....era una din curiozitatile mele forumistice - si inca este, dupa cum se vede!

5. Vremea a fost super-superba, parca mulata pe sufletul celor veniti!

 

ca si co concluzie, se pare ca obiceiul intalnirilor anuale se pastreaza doar pentru cei mai vechi - cei noi nu adera din diverse motive ( fiecare le stie pe ale lui ) . pe de alta parte a fost mai liniste, mai intim, mai dragut, mai cochet si NE VEDEM LA ANU'! :))))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa intrunire, chiar imi pare rau ca nu am ajuns, dar sambata eram un proaspat posesor de gripa, si stiti bine ca e interzis sa virusezi forumul.

Poate anul viitor ...

 

Si noua ne pare rau (mie si lui Raul, nu stiu ce parere au ceilalti :D ).

 

2. La capitolul Dariannnnnnna nimic de adaugat...doar ca m-am pierdut iar in ochii ei .

 

Pfiuuu mi-era teama ca te pierzi in cizmele lui Pour Moi, prea acaparasera toata atentia. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

3. Fratilorrrr, am dat pe o limonada 13 lei - m-am simtit din punctul asta de vedere ca pe Champs Elysee :)))

 

:yahoo:

 

13 lei pe o limonada, arunci pe Master Card insa a te simti la Paris, e priceless!!!

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pfiuuu mi-era teama ca te pierzi in cizmele lui Pour Moi, prea acaparasera toata atentia. :lol:

Nu erau atat de largi sa ma pierd in ele...dar oricum imi supraincalzisera circuitele :))

 

:yahoo:

 

13 lei pe o limonada, arunci pe Master Card insa a te simti la Paris, e priceless!!!

Normal....ca nu erau banii tai :)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:yahoo:

 

13 lei pe o limonada, arunci pe Master Card insa a te simti la Paris, e priceless!!!

 

S-au marit preturile de cand a fost Finala Uefa. Suntem si noi europeni.

Editat de Al Micu'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S-au marit preturile de cand a fost Finala Uefa. Suntem si noi europeni.

 

Sfinte Limonada ... eu am apreciat momentul Kodak ca se simtea la Paris!!! nu banii ...

Este o reclama la americani la Master Card ca ori ce vrei sa cumperi se achita cu cardul insa anumite momente din viata sint fara valoare!!! a mai folosit cineva pe forum, credeam ca este mai popular si acolo. Eu nici nu stiu ce valoare are banul romanesc!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nici nu stiu ce valoare are banul romanesc!!!

13 lei = 3.70 USD

dar tot este irelevant , trebuie comparate si veniturile

 

Ma bucur ca vremea a fost frumoasa si intalnirea placuta :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca am ajuns tarziu la intrunire m-am bucurat sa vad cat de faini oameni sunt membrii Roportal. :flowers:

Imi pare rau si mie ca nu am reusit sa-i vad si pe cei care-au plecat inainte de-a ajunge eu (nu aveam cum sa fiu prezenta acolo mai repede de-atat, fusesem la alta intrunire pana la orele 18:00)si poate ca o sa ne-ntalnim in anul care vine si o sa ne imbratisam cu drag atunci, dragi prieteni :friends: :airkiss:.

 

(oricum atunci cand vrem ne imbratisam si in plan virtual :lol: , nicio problema in acest sens. :yes:)

Editat de LuciaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si noua ne pare rau (mie si lui Raul, nu stiu ce parere au ceilalti :D ).

 

subscriu

dar poate la anul'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×