Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Si iata ca a mai trecut un an...

Intalnirea Roportal 2012  

21 membri au votat

  1. 1. Votati data care va convine pentru intalnirea Roportal din acest an.

    • 29 septembrie
      0
    • 6 octombrie
      0
    • 13 octombrie
      0


Postări Recomandate

A fost ciudat un pic sa fim asa de putini. Nu sunt obisnuit cu reuniunile mai restranse. Dati-mi fiecare PM cu adresele de mail si va trimit pozele, sortate, in maxim 2 zile.

Mi-a facut placere sa va revad. Am zis ca poate spun la anul treaba asta, dar incep de pe acum.

Pentru Informedia: in 2010 a fost un mic concurs, iar intalnirea de atunci a avut loc pe langa Deva ca urmare a concursului. Poate in 2013 s-ar putea face ceva asemanator ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A fost reconfortanta intalnirea . Oameni draguti care merita toata aprecierea pentru efortul de a veni la intalnirea asta , de la distante nu tocmai apropiate .

Imi scot :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A fost ciudat un pic sa fim asa de putini. Nu sunt obisnuit cu reuniunile mai restranse. Dati-mi fiecare PM cu adresele de mail si va trimit pozele, sortate, in maxim 2 zile.

 

La mine nu e cazul, nu? Zi da.

 

 

Pentru Informedia: in 2010 a fost un mic concurs, iar intalnirea de atunci a avut loc pe langa Deva ca urmare a concursului. Poate in 2013 s-ar putea face ceva asemanator ?

 

Voi propune. Pana la anul, insa, mai e destul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a parut rau ca n-am mai ajuns, speram sa-i revad si eu pe cei pe care-i stiam si sa le cunosc pe BJ si LuciaD. Dar n-a fost sa fie. A trebuit sa plec din Bucuresti cu doua zile inainte de intalneala. Asa ca ... next time.

 

Voi propune.

 

Trebuie sa spun ca si mie mi-ar placea ca intalneala sa se organizeze cu o ocazie, ceva ... - fie si un concurs de table, darts sau chiar sotron :D Asa este mai palpitant, sta lumea ceva mai mult, ai mai mult timp sa mai discuti cu unul si cu altul. Stiu ca in cazuri de astea logistica (si costurile probabil) sunt mai complicate, dar poate se gaseste vreo solutie mai "lejera".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La mine nu e cazul, nu? Zi da.

Voi propune. Pana la anul, insa, mai e destul.

Nu-ti merge PM, ca-ti ziceam acolo tot ce voiai tu.

Mai e destul, asa ca asteptam.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

GATA!

M-am tinut de cuvant si am trimis pozele!

Acum astept, ca vreau sa ma vad si eu in ele!

Stima,

BD.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca am ajuns tarziu la intrunire m-am bucurat sa vad cat de faini oameni sunt membrii Roportal. :flowers:

 

a fost bine si mai tarziu, important e ca ai ajuns

mi-a facut placere sa te cunosc, doamna

 

A fost reconfortanta intalnirea . Oameni draguti care merita toata aprecierea pentru efortul de a veni la intalnirea asta , de la distante nu tocmai apropiate .

Imi scot :hi:

 

a fost placerea mea,

va pup

 

Mie mi-a parut rau ca n-am mai ajuns, speram sa-i revad si eu pe cei pe care-i stiam si sa le cunosc pe BJ si LuciaD.

 

poate data viitoare, lynx :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buey ( vorba lui Ravl ) eu am trims pozele, dar reciproca nu este adevarata?

Ce puii mei? ( vorba lui Ravl )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca am ajuns tarziu la intrunire m-am bucurat sa vad cat de faini oameni sunt membrii Roportal. :flowers:

Imi pare rau si mie ca nu am reusit sa-i vad si pe cei care-au plecat inainte de-a ajunge eu (nu aveam cum sa fiu prezenta acolo mai repede de-atat, fusesem la alta intrunire pana la orele 18:00)si poate ca o sa ne-ntalnim in anul care vine si o sa ne imbratisam cu drag atunci, dragi prieteni :friends: :airkiss:.

 

(oricum atunci cand vrem ne imbratisam si in plan virtual :lol: , nicio problema in acest sens. :yes:)

Vreau sa cred ca te-i gandit / referit si la mine cand ai zis cele de mai sus... :)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×