Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

...ei la 17 ani au realizat ceea ce voi nu veti realiza in toata viatza asa k.....fuck off :stars:

Poate...da' numa' POATE nu vreau sa-mi dedic viatza pt. a "realiza" ce au "realizat" ei la 17 ani. :)

Ca sa nu-tzi spun, mai draga, ca am shi eu trupa de garaj...cine shtie...in 5 ani... Dar nu ashtept ca asta sa devina apogeul vietzii mele...

Ma fac inginer electronist...(deshi i'm a chick :) :doh: )...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bill retardul ala arata ca un gay in devenire :stars:

Mai cunosc eu pe cineva cu aceleasi sanse... :)

Editat de heidy_2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

haha! Bill gay??! n`ai sa vezi....stay chill! la kt fane are .....

a..si spui asta doar ptr simplul fapt k se machiaza...si questii de genuh? da sunt atatzia kr se machiaza si au si nevasta..sau pretena... de ex Billie Joe solistu Green Day...arata superb! si se machiaza :stars: so......

k sa afirmi despre o persoana k este gay..sau gay in devenire...eu zic k tre sa ai dovezi...nu vorbe goale...k aja si eu pot spune despre tine..k ejti gay...si nici macar nu te cunosc..

and yes.. Tokio Hotel Rullz :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
haha! Bill gay??! n`ai sa vezi....stay chill! la kt fane are .....

a..si spui asta doar ptr simplul fapt k se machiaza...si questii de genuh? da sunt atatzia kr se machiaza si au si nevasta..sau pretena... de ex Billie Joe solistu Green Day...arata superb! si se machiaza :stars: so......

k sa afirmi despre o persoana k este gay..sau gay in devenire...eu zic k tre sa ai dovezi...nu vorbe goale...k aja si eu pot spune despre tine..k ejti gay...si nici macar nu te cunosc..

and yes.. Tokio Hotel Rullz :)

 

mi-am pierdut timpu' citind acest mesaj in vreme ce mi-au sclipit inimiorashele si fluturashii si ce mai erau p'acolo in ochi de ma doare capu'. si culmea, acest mesaj sustinea imposibilitatea domnisorului bill sau cum il cheama de a fi pe invers. nu zic ca el si-a facut icon-ul dar de ce ii bagati mutra prin astfel de kitschuri? pura curiozitate. adulati-l in continuare. peace on earth.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ala din poza e bill? :) wow.....acu eu sunt baiat si nu tre sa-mi placa mie :doh: dar bleah...GAY :stars: ...si va rog nu-mi mai molestati ochii cu "k" si "aja"....come on people..nu fuge netul nicaieri..puteti sa scrieti ca lumea :) ...n-am ascultat tokio hotel dar m-ati facut foarte curios, si poate ma lamuriti si pe mine care e faza cu numele..parca sunt nemti nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Incercati sa faceti o viata usoara partenerilor de forum si scrieti corect fara a folosi prescurtari de chat: "k" in loc de "ca", "dak" in loc de "daca"

este citat din regulamentul forumului....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi plac intr-un mod deosebit.........dar ii admir pt ca sunt niste pustani care au reusit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chiar acum ascult tokio hotel......melodiile ele in sine mi se par banale , copilaresti. vocea solistului nu ma incanta deloc..mi se pare prea de copil. schrei chiar ma enerveaza. am gasit si ceva live..se auzeau pe fundal pustoaicele cum tipa isterizate :P :cheer: ....asta imi aminteste de "screaming fans" din era beatles.bleah...mi se pare foarte aiurea sa urli ca disperatul cand il vezi pe respectivul vedet(sic)...m-am lamurit..tokio hotel nu-i pentru mine :tease: ..eu cred ca-i una din multele trupe care au fost si vor mai fi doar ceva de moment.

Editat de seraphimovic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da eu nu inteleg de ce voi tot spuneti k sunt poponari etc ,nu intelegeti ks printre cei mai dulce rockeri,mai ales bill si tom :( :doh: the beste is asa k nu mai vb urat despre ei k va impusc :) deja nu mai pot k tot ziceti k iubirea vieti mele ;) bill k ciki gay va omor pe toti kre mai zic asta

post-25050-1147358704_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×