Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

da eu nu inteleg de ce voi tot spuneti k sunt poponari etc ,nu intelegeti ks printre cei mai dulce rockeri,mai ales bill si tom :( :doh: the beste is asa k nu mai vb urat despre ei k va impusc :) deja nu mai pot k tot ziceti k iubirea vieti mele ;) bill k ciki gay va omor pe toti kre mai zic asta

tu l-ai auzit vreodata luand un interviu life? asa de curiozitate te intreb :yam:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu l-ai auzit vreodata luand un interviu life? asa de curiozitate te intreb :yam:

 

:( Asa-mi trebuie daca plec de acasa si uit sa dau log-out. :yam: Mesajul de mai sus e scris de surioara mea draga... clasa a VIII-a... :yam: pasiune pentru :) si fan inrait la ;) tokio hotel :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:yam: Asa-mi trebuie daca plec de acasa si uit sa dau log-out. :yam: Mesajul de mai sus e scris de surioara mea draga... clasa a VIII-a... ;) pasiune pentru :yam: si fan inrait la ;) tokio hotel :doh:

eu am crezut ca a turbat catelul...poate privarea de somn l-a facut sa mai dezvolte inca o personalitate :) :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oameni buni.... ce sa vic eu despre tokio hotel.......

sincer eu ma abtin...dar vad ca sunteti useri cu multe opinii...

 

 

dak vretzi sa ii convingetzi shi pe altzii despre ce credeti voi de tokio hotel...

 

 

intrati pe www.takeforum.com\killmekeny\

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... ma abtin. Am colegi care asculta Tokio Hotel, am colegi care nu-i suporta.. mie mi se par ok. Sunt niste copii, for God's sake. Nu ar trebui sa astepte nimeni ceva special de la ei. Is niste simple staruri trecatoare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

For those about to :cry:, I :cry: you. Yes I do!

 

De ce mama naibii va luati de niste copii? Fac si ei ce pot. Si eu am foarte multe trupe la care fac alergie, si nu ma pun sa comentez. De asta e topicul lui Seraphimovic despre formatii care nu va plac. Aruncati acolo cu rosii, cu cate vreti!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai in primul rand..nu cred ca tokio hotel au ce cauta la rock....dupa parerea mea ...e muzica comericiala...ca ei de altfel! nu imi plac deloc...dar ii admir pt faptul ca la 16 ani....sau cat au, au reusit sa isi faca atatia fani :yahoo: oricum...gusturile nu se discuta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×