Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

de ce nu te iuti si in urma , mai e un topic deschis cu eiAICI

si repet they suck :spiteful:

 

iar Bill ala , sincer mi se pare gay :doh:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tokio hotel...canta misto, dar despre imaginea trupei...hmm cam aiurea :yes: ....Nu pot sa zic ca nu imi plac..imi plac...pentru ca eu ascult muzik lor nu ma uit la imaginea lor :o: ....de cantat canta marfa.... :o:

post-31758-1145295206_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

WEI.....EI KNTA ROCK!!!!! NU CANTA POP....NU VA MAI SPARGETI INN FIGURI K SUNTETI NISTE COPACI......ASA CUM SPUn ei: PE ANTI FANI II TRATAM CU SPATELE......asa k.....vai de capu vostru.....ati vrea voi sa aveti makr 1%din BILL ....da.....nu aveti norocul asta....ei la 17 ani au realizat ceea ce voi nu veti realiza in toata viatza asa k.....fuck off :cry:

post-32211-1145535227_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
WEI.....EI KNTA ROCK!!!!! NU CANTA POP....NU VA MAI SPARGETI INN FIGURI K SUNTETI NISTE COPACI......ASA CUM SPUn ei: PE ANTI FANI II TRATAM CU SPATELE......asa k.....vai de capu vostru.....ati vrea voi sa aveti makr 1%din BILL ....da.....nu aveti norocul asta....ei la 17 ani au realizat ceea ce voi nu veti realiza in toata viatza asa k.....fuck off :flowers:

bill retardul ala arata ca un gay in devenire :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cunosc trupa Tokio Hotel inca de la lansare....k Tokio Hotel nu k devilish asta insemnand prin august pe la inceput ..ei aparand in iulie la sf....Imi plac din momentu in care am vazut pentru prima oara clipul Durch den Monsun ... sunt o formatzie kr au castigat foarte repede atentzia publicului prin imaginea creata! mie imi place foarte mult de Bill solistul form! stilul si vocea lui,precum si capacitatea de a compune..si aja mai departe...

este o questiune de gusturi .. nu trebuie sa placa la toata lumea :stars:

oricum...sunt fana inraita :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:stars: Tokio Hotel!!! Singurul lucru care ma inebuneste mai tare decat echipa Steaua..si Razvan Lucescu :) Mda...cam asa e...canta super...ador cantecele lor, mai ales Durch den Monsun, Rette mich si Schrei...mai au Freunde Bleiben si Jung und nicht mehr Jugendfrei..da park nu-s asa mishto....

Anyway...Tokio Hotel rule :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×