Sari la conținut
Forum Roportal
Fiero

Femeile stupide, preferatele barbatilor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

La botox silicoane si machiaj? A aparut un nou banc intre barbati: Cand scoti femeia la prima intalnire du o direct la piscina ca sa i sw duca machiaju si sa vezi daca nu apare vreo aratare de la Monsters Academy de sub el!

 

 

Asadar suntem noi pacalibili dar ne adaptam din mers. Jn plus suntem solidari intre noi.

Ei, cu cele de mai sus sunt de acord si eu, numai ca-n ziua de azi barbatii pot fi pacaliti foarte usor. Cred ca e usor de ghicit de ce.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si dintii poti sa-i scoti? Dar de par te-nduri s-o tragi? Sau esti dispus sa o urmaresti zilnic, ca sa observi cand isi pune extensii? De machiaj permanent ai auzit? Acum poti avea sprancene frumoase daca le ai urate sau daca esti spana, buze permanent rosii chiar daca ele sunt albe, ti le poti umfla cu grasime de la cur, nu cu botox, pe care cur il poti umfla cu grasime de pe burta (asa rezolvi doua chestii), ochi proaspeti, chiar daca-ti pierzi noptile s.a.m.d.

Iti spun eu, am una de genul asta la serviciu, parul nu-i al ei, buzele nu-s ale ei, sprancenele nu-s ale ei, pometii nu-s ai ei, tatele nu-s ale ei. Acum si-a facut si dantura, ca era dezastru. N-am auzit niciun barbat sa spuna ceva negativ despre ea, dimpotriva, cand isi face aparitia se gudura pe langa ea.


 

De acord cu ultima parte, femeile nu prea au darul solidaritatii. 

Cica nu-si permit, multe fiind la numar, ar fi proaste sa fie solidare. :)

Editat de Fiero

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am căutat in minte daca stiu inteligenti fericiti si simpli cu viata reusita si echilibrata, si cu greu am gasit câteva exemple. Însă stupizi fericiti si fără griji si cu viata reusita sunt peste tot. Si atunci?

Voi vă uitaţi în sus, căci aspiraţi spre înălţare. Dar eu privesc în jos, fiindcă sunt în pisc.

Asta n-am zis-o eu, ...cic-a grait-o ala...Zarathustra.

Editat de 5 o'clock

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In pisc a fost dar rau a innebunit. Tocmai a iesit un video cu ultimelww sale zile. Arata groaznic saracu. mai bine sa urci mereu spre pisc..

Editat de master.omega

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adevăr grăiesc vouă că, am râs ades de neputincioşii ce se cred buni pentru că le e laba cotonogită!

 

 

Nici p-asta n-am zis-o eu. Tot ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×