Sari la conținut
Forum Roportal
Fiero

Femeile stupide, preferatele barbatilor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma indoiesc de asa ceva, un barbat se uita dupa o femeie atractiva si cand se uita la ea, habar n-are daca-i stupida sau desteapta, el vede doar aspectul, de restul poate sa-si dea seama doar in timp.

La majoritatea femeilor stupide se vede cu ochiul liber ca-s stupide, nu-ti trebuie prea multa conversatie cu ele ca sa observi asta. :)

 

Eu cunosc barbati care nu se culca cu femei proaste, nici macar pt o noapte. Sunt si de-aia si de-aia.. asa cum nici femeile nu alearga toate dupa ce zicea nu stiu care in nu stiu ce topic.

Astia pot fi considerati barbati adevarati, scuza ca pt. o aventura merege orice, chiar si o proasta e buna, mi se pare ridicola.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
scuza ca pt. o aventura merege orice, chiar si o proasta e buna, mi se pare ridicola.

 

Nu uita ca fiecare sac are peticul sau si daca nimeni nu s-ar uita la stupide, ele ce ar face, ar ramane NF? Eu presupun ca ele stau chiar mai bine la capitolul asta decat cele inteligente, pentru ca si la ele merge orice stupid, doar sa aiba ceva tare in pantaloni.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu uita ca fiecare sac are peticul sau si daca nimeni nu s-ar uita la stupide, ele ce ar face, ar ramane NF? Eu presupun ca ele stau chiar mai bine la capitolul asta decat cele inteligente, pentru ca si la ele merge orice stupid, doar sa aiba ceva tare in pantaloni.

10 +, 10 + :lol2:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamnelor, nu inteligenta voastra scoala edit, nu va luati dupa neaveniti, aia doar incearca sa va impresioneze facand complimente de genul 'mie imi place o femeie inteligenta, sufletul, samd'.

Fund, sani, craci, bot, eventual abstinenta prelungita ne face sa va vrem.

 

Sigur, la femei e altceva, inteligenta, increderea de sine, charisma este un turn-on pentru femei, ele sunt mai mult stimulate intelectual decat barbatii in ceea ce priveste alegerea partenerului de sex.

 

Ca nu prea am auzit ca vreo femeie sa fie violata pentru ca e foarte inteligenta.

 

Sigur, declarativ, toti vrem parteneri foarte inteligenti.

Un exemplu: curvistinele de pe la TV sunt pur si simplu in extaz dupa bibliotecari, savanti, etc.

 

Realitatea este mai cinica: femeile isi doresc donjuani gentlemeni, cu un numar nelimitat de calitati (femei, deh) - insa uita ca arata ca Muma-Padurii si colacii de pe burta si zbarcelile de pe fata buhaita numai edit nu o scoala...

La noi, barbatii e mai grav: daca cumva punem mana, barba, palma, cotul samd. pe vreuna cu sanii mai ca para, ne inchipuim in prostia noastra ca ne iubeste pentru 'calitatile' noastre de burtosi infantili.

 

Dixit.

Editat de BlueSugar
Edit punctulete.
  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oare de ce o fi folosit autorul atatea stelute? Ca sa para asertiunea mai lunga?

Pai dimensiunile difera.

Daca vorbeam in nume personal, puneam o singura steluta, cum ar fi normal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai dimensiunile difera.

Daca vorbeam in nume personal, puneam o singura steluta, cum ar fi normal.

 

 

Da, dar cum spunea Fiero in alt topic, si soarele e tot o steluta.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×