Sari la conținut
Forum Roportal
Fiero

Femeile stupide, preferatele barbatilor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Na.. doar imi povesteau ca dadeau de proaste si li se taia cheful. Ce sa zic. Nu-s multi astia, da' vreau sa cred ca nu-s chiar atat de retardata incat sa nu-mi dau seama daca m-au mintit sau nu. Da' daca voi stiti mai bine.. :pardon:

 

 

Nu este vorba de retard.

Pur si simplu, sunt "scoliti" sa zica acest lucru in mod natural si credibil. Aia mai isteti, stiu ca da bine la CV.

Stiu ca suna dur, dar poate n-ai asistat la discutii "pur masculine", cand se cred safe, inclusiv cei ce refuza categoric proastele frumoase.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu chiar cred ca exista barbati care ar refuza sa mai aiba parte de sex toata viata lor, daca pe pamantul asta ar exista numai femei stupide. Eu sunt mai idealista in unele privinte. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

El e ferm convins ca stie realitatea tuturor :o: si mai stie si ca femeile inteligente sunt ciuma satului :rot: cine stie ce experiente traumatizante o fi avut in viata :doh:

Vad ca si tu esti FERM convins ca, TU cunosti realitatea MEA.

Penibil....pentru ca in mod deliberat distorsionezi ce am spus.

Dar poate nu pricepi. Pare sa fie o posibilitate tot mai credibila.

Editat de 5 o'clock
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu este vorba de retard.

Pur si simplu, sunt "scoliti" sa zica acest lucru in mod natural si credibil. Aia mai isteti, stiu ca da bine la CV.

Stiu ca suna dur, dar poate n-ai asistat la discutii "pur masculine", cand se cred safe, inclusiv cei ce refuza categoric proastele frumoase.

Unii chiar nu se lasa condusi de capul din pantaloni niciodata, in nicio ocazie, sub nicio forma. Ca ei sunt putini la numar, e adevarat, dar asta nu inseamna ca nu exista.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu chiar cred ca exista barbati care ar refuza sa mai aiba parte de sex toata viata lor, daca pe pamantul asta ar exista numai femei stupide. Eu sunt mai idealista in unele privinte. :lol:

 

Se numeste negarea realitatii.

Este un mecanism de aparare.

Dar poti sa crezi in continuare povesti cu cocosul rosu.

Ajuta la self estime...a fake one.

Editat de 5 o'clock
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok.. renunt, ca ar insemna sa intru in detalii prea personale si e o discutie prea futila pentru asa ceva. Ai dreptate. :P

 

Eu chiar cred ca exista barbati care ar refuza sa mai aiba parte de sex toata viata lor, daca pe pamantul asta ar exista numai femei stupide.

 

:lol: ei, sa nu exageram acu... Si eu cred asta, doar daca barbatii aia au peste 70 de ani.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se numeste negarea realitatii.

este un mecanism de aparare.

Dar poti sa crezi in continuare povesti cu cocosul rosu.

Ajuta la self estime...a fake one.

Pe bune, esti tare simpatic, n-am mai ras demult asa tare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cine stie ce experiente traumatizante o fi avut in viata :doh:

 

Vad ca si tu esti FERM convins ca, TU cunosti realitatea MEA.

Penibil.

 

:doh: Eu doar am presupus pe baza afirmatiilor tale!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

:lol: ei, sa nu exageram acu... Si eu cred asta, doar daca barbatii aia au peste 70 de ani.

Este un tip pe care eu il admir foarte tare, el nu numai ca a refuzat sa faca sex cu femei stupide, dar pur si simplu a ales sa nu mai faca sex in urma unei promisiuni. Si si-a respectat promisiunea, tipul are doar 37 de ani si arata bestial, multe femei ar ucide pt. o noapte cu el. :lol:

 

E dansatorul din videoclip. :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×