Sari la conținut
Forum Roportal
Ciocârlan

Anomalii ce incalca legile atractiei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da, vor fi atrase sa-ti zica "dupa ce ca esti varza, mai si semnalizezi" :o: Se aplica la ambele sexe, stai linistita.

 

 

Pai atragi ce esti si ce admiri.

Adica pe fetele alea care te-ar remodela dupa bunul lor plac, desi chipurile- te-ar iubi asa cum esti, cu putine retusuri pe ici pe colo'...ca la machiaj. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

SR, nu pot sa cred ca cuiva ca tine care da totusi dovada de o anumita ascutime mintala, i-a scapat complet pointul exemplului acela dat de mine.

Ptiu doamne iarta-ma, iti facui un complement. Cred ca am febra sau ceva...nu mai sunt in tate capacitatile gandirii... :o:

Editat de Naeema
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce unele femei frumoase, inteligente si de succes atrag/se simt atrase de barbati badarani, saraci, plictisitori, instabili psihic, ratati si mai ales, urati?

 

Nu vorbesc din auzite, ci din intamplari vazute si chiar traite de mine.

 

pt ca psihic sunt varza, restul e doar poleiala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Pointul este ca a trecut baiatul ala prin toate chestiile alea intr-o perioada scurta de timp fara sa se vaite ca o muiere. Asa uratel, parasit si bolnav cum era el. Ala da barbat. good.gif

Faptul ca te plangi sau nu,nu are legatura cu a fi sau a nu fi barbat.Unii se plang si sufera mai putin,

altii nu se plang deloc,dar sufera mult mai mult in interiorul lor.

 

Pe mine cand ma parasea vreuna,ma bucuram ca m-a pus pe liber,ca sa ma pot duce la alta.

Asa ti-ai dori sa fie toti barbatii?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Faptul ca te plangi sau nu,nu are legatura cu a fi sau a nu fi barbat.

In opinia mea are. Poate am eu alta definitie a ceea ce inseamna a fi barbat si ce ce inseamna a fi barbat/muiere.

Eu ca femeie nu ma vait si nu ma plang de fel si cateodata chiar as avea motive serioase sa o fac, dapoi sa faca asta un barbat. Dea dreptul dezgustator si patetic.

 

 

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E de-a dreptul dezgustator cand te vaiti fara motiv sau cand ai solutia la problema sub nas,dar

tie iti place sa te vaicaresti,ca asa te-ai obisnuit.

Apoi,tinerii de scriu aici,nu cred ca au asa probleme serioase,altfel n-ar mai fi stat ei pe forum

sa discute fleacuri.Cei care sufera cu adevarat din cauza ca sunt urati,ori ajunmg sa priveasca in gol,ori ajung la terapie intensiva.Asa ca nu poti spune despre tinerii ce scriu aici ca se plang.Ei pur si simplu

descriu o realitate;realitatea vietii lor.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atunci unde e logica in cine anume e frumosul si cine e uratul?

 

da, buna intrebare: unde e logica? la Ileana Cosanzeana+ zmeu cu 7 capete, la care le curg bale la greu= love. zic si eu.

 

sau invers....fat frumos+ gheonoaia care papa copii= love.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Femeile care stau cu barbati urati au stima de sine scazuta si ceva probleme la mansarda.

:roll:

 

Este greu de inteles ca barbatii respectivi nu sunt vazuti ca fiind urati de partenerele lor, ci doar de ceilalti din jur?

 

acuma nu-i vorba de frumusele si mai putin dotati de la natura , ci de anomalii, adica uriti-uriti si cu adevarat frumoase.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×