Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Numai cu fetele trebuie?Da' baietii ce-au :o:

 

la agatat adica :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

prietenele mele acum sunt in cautare pentru mine... chiar in seara asta am iesit cu un tip... dar e greu... parca are gesturile lui , nu stiu tot felul de comparatii... :crazy: nu pot sa am o relatie mult timp de acum incolo..cum am mai scris ,cu greu ma atasez de cineva sau sa iubesc:( dar cand o fac,o fac din tot sufletul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oricat de rotunzi ne-am da, nu merge cu saritul dintr-o relatie in alta imediat, daca au fost si sentimente la mijloc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

ai dreptate... :roll:

 

 

era plictisitor? sau chiar ai tu stare de comparatii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi spune nimic concret

a zis ca asta a simtit el in momentul ala...

nu stie ce a fost in mintea lui si ca ii pare rau pentruu ca m-a facut sa sufar

Nu exista asa ceva. Stie exact ce e in mintea lui, numai ca alege sa lase totul vag si sa nu spuna direct ce l-a facut sa se razgandeasca cu privire la voi doi si la planurile voastre de viitor. O relatie si planuri de viitor nu le rupi asa ca te-ai trezit intr-o dmineata cu fata la cearsaf. Nu-ti spune nimic concret pentru ca nu vrea. Ori face pe misteriosul aiurea, ori nu are chef sa se angajeze in vreo discutie serioasa si indelungata pe tema asta, ori nu vrea sa-ti raneasca si mai mult sentimentele, poate din cauza motivelor sau explicatiilor pe care ti le-ar da.

 

Daca intradevar te iubeste din tot sufletul asa precum tot insista sa-ti spuna, de ce mama dracului te lasa asa in doru lelii in sah, sa-ti pui tu o mie si una de intrebari, sa-ti faci ganduri, scenarii, ca oare ce o fi cu el, ca oare ce s-o fi intamplat, ca asa si pe dincolo....frectie la rece asta face nenea asta cu tine.

Scuza-mi revolta dar chiar m-a scos din sarite atitudinea lui.

 

Mie daca mi-ar trimite cineva mesaje din astea cu iz criptic gen "nu uita ca te voi iubi mereu, bla bla bla" l-as intreba daca planifica sa se sinucida sau sa se calugareasca. :doh:

Sau i-as zice sa mai taie din macaroana clisheu " it's not you, it's me ".

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

este, daca e facuta inlocuirea cu persoana potrivita, altfel iese un dezastru aproape la fel de mare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai mare dreptate... nu vrea sa spuna cand el stie perfect ce este cu el. mereu cand am deschis discutia evita orice raspuns.imi suna telefonul continuu " nu mai esti cu catalin, nu se poate asa ceva parea o relatie chiar ok fata de altele, chiar ca vedeam impreuna" am avut zile in care nu am mai raspuns pentru ca nu stiam exact ce sa spun, nu aveam un motiv anume.este o persoana introvertita. daca stie ca a gresit sau ca nu a facut bine nu raspunde la nicio intrebare.am vorbit cu mama lui, m-a sunat pentru ca si ea a ramas uimita si ei i-a spus ca decat sa inceapa sa ma minta si sa-si bata joc de mine mai bine ne despartim.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o relatie nu pot avea acum.nici nu-mi mai doresc.vreau sa ma linistesc un pic, sufleteste...in momentul asta mi-am pierdut increderea ,pentru ca atunci cand aveam incredere,cand incepusem ca cred intr-o relatie si sa zic" uite frate se poate" am pierdut!pot sa spun ca imi este teama asta simt acum... stiu ca o sa-mi treaca dar timpul este medicamentul potrivit:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×