Sari la conținut
Forum Roportal
MissEla

Credeti in ghicitoare?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt un ghicitor in fund (rumpologist) si va spun ca se poate ghici, inclusiv in fund (nu radeti, e serios!). Am si un site unde practic rumpologia si va rog sa-l vizitati.

 

Imi cer scuze, dar nu pot da linkul la site ca sa nu se considere reclama. Cautati insa pe google "Ghicitor in fund" si e primul rezultat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si totusi exista oameni care chiar ghicesc bine si fara bani, am intalnit acum mai multi ani, dar nu as mai apela niciodata la ghicit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum pot afla daca i s-au facut cuiva farmece? Cum se comporta cel in cauza?

Departarea brusca de dumnezeu poate fi un semn?

Senzatia de oboseala, de "parca-s drogat, in transa", e caracteristica?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt un ghicitor in fund (rumpologist) si va spun ca se poate ghici, inclusiv in fund (nu radeti, e serios!). Am si un site unde practic rumpologia si va rog sa-l vizitati.

 

Imi cer scuze, dar nu pot da linkul la site ca sa nu se considere reclama. Cautati insa pe google "Ghicitor in fund" si e primul rezultat.

Lasa-ma sa ghicesc: lucrezi la IML si noaptea violezi cadavre. Porti ochelari, esti peltic , putin aplecat de spate si cuvantul "socializare" iti provoaca atac de panica. In rest, in real world nici nu poti pronunta cuvantul "fund". :focus:

Inca ceva: nu rade nimeni, esti patetic.

Editat de joannahart

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am incredere in ghicitoare, ca numai te chelesc de bani si nimic nu se rezolva.

 

Haoleu mancatzash ochii, hai la mama Calorifera sa va ghiceste in red-bull :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lasa-ma sa ghicesc: lucrezi la IML si noaptea violezi cadavre. Porti ochelari, esti peltic , putin aplecat de spate si cuvantul "socializare" iti provoaca atac de panica. In rest, in real world nici nu poti pronunta cuvantul "fund". :D

Inca ceva: nu rade nimeni, esti patetic.

 

Nu lucrez la IML. Cauta-ma acolo si vei vedea. Nu violez cadavre. Mori si vei vedea. Nu port ochelari. Cauta-ma pe strada, (sunt ala fara ochelari) si vei vedea. Nu sunt peltic. Suna-ma si vei auzi (numarul meu e in cartea de telefon). Nu sunt aplecat de spate. Pot pronunta cuvantul fund. Intalneste-ma pe strada (sunt ala care poate pronunta cuvantul fund) si vei vedea.

 

Inca ceva: cauta "ghicitor in fund" pe google si da click pe primul link. Daca stii sa scrii. Daca nu, dicteaza-i cuiva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu lucrez la IML. Cauta-ma acolo si vei vedea. Nu violez cadavre. Mori si vei vedea. Nu port ochelari. Cauta-ma pe strada, (sunt ala fara ochelari) si vei vedea. Nu sunt peltic. Suna-ma si vei auzi (numarul meu e in cartea de telefon). Nu sunt aplecat de spate. Pot pronunta cuvantul fund. Intalneste-ma pe strada (sunt ala care poate pronunta cuvantul fund) si vei vedea.

 

Inca ceva: cauta "ghicitor in fund" pe google si da click pe primul link. Daca stii sa scrii. Daca nu, dicteaza-i cuiva.

ne-ai inebunit cu ghicitul tau in cur..

ia ghici....ce se intampla cand mananc fasole si tu incerci o analiza fundamentala?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×