Sari la conținut
Forum Roportal
MissEla

Credeti in ghicitoare?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu erau neaparat coincidente(adica nu stiu de ce e vorba), dar cum e si horoscopul...ofera informatii vaste care se intampla la majoritatea sau se pot intampla...de exemplu iti spune: ai cunoscut o persoana care iti va aduce suferinta in viitor...pai oricine poate sa te faca sa suferi....deci..

apropo de horoscop: sanatate-astrele iti surad; bani-astrele iti surad si mai tare; dragoste-astrele se caca pe ele de ras.. Cam asa e si cu ghicitul..nu cred in mama omizda si alte alea.. :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce sa zic, poate se gaseste una la 1 miliard care chiar are "har" restul cred ca sunt doar jalnice imitatii pt a castiga bani mai putin cinstiti, si la mama i-a spus una ca pana la sfarsitul anului o sa ramana insarcinata, iar mama dupa ce m-a nascut pe mine nu a mai putut avea copii. cred ca merg la nimereala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu mai citesc carti de vrajitorie dar n-am trecut niciodata

la aplicatii.Sunt inca la aprofundarea partii teoretice...

dar imi mai dau cateodata cu presupusul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ghicitoarele sunt niste femei care castiga bani de pe urma celor care nu il cunosc pe Dumnezeu , spunandu-le minciuni !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred in ghicitoare , nici in delirarile lor de 2 bani si nici in farmece ... In schimb consider ca e un mod de a castiga fff. multi bani fara nici un efort de la persoane naive ... Daca ar plati si taxe la stat la banii aia ar fi OK ...

 

Am vazut pe la TV , parca la stiri o femeie care fusese fraierita de catre o ghicitoare cu cateva sute de dolari ... Deci in "domeniul asta de activitate " se invart bani , nu gluma !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×