Sari la conținut
Forum Roportal
MissEla

Credeti in ghicitoare?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A fost ieri mama mea la o ghicitoare si ia ghicit in palme. Sa stiti ca i-a spus foarte multe lucruri care sunt adevarate din trecut iar din viitor mai vedem. Si nu stiu, parca imi este greu sa cred ca exista asa oamneni care pot ghici si vedea soarta unui om :) .

cum sa cred intr-o baba care imi spune ce-si aduce si ea aminte din tineretea ei zbuciumata :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A fost ieri mama mea la o ghicitoare si ia ghicit in palme. Sa stiti ca i-a spus foarte multe lucruri care sunt adevarate din trecut iar din viitor mai vedem. Si nu stiu, parca imi este greu sa cred ca exista asa oamneni care pot ghici si vedea soarta unui om :) .

 

Sincer,nu cred dar am auzit destule chestii care-mi pun convingerea la indoiala cateodata.Dar nu pentru mult timp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Haoleu haoleu...

 

Chiar. De ce toate ghicitoarele sunt tiganci ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Haoleu haoleu...

 

Chiar. De ce toate ghicitoarele sunt tiganci ?

 

Asa sa nimerit :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

astept sa vad daca se adevereste :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand am fost ultima oara la munte, cu fostii mei colegi, s-a urcat in tren o ghicitoare.

a inceput sa ghiceasca unuia, prietenul unei colege.. sa-i spuna ca o sa aibe cearta in familie (adica el si gagicasa) ca o bruneta din gasca ia atras atentia... asta a plecat si-a zis ca nu e adevarat...s-au dus toti pe rand i-au dat bani sa le ghiceasca si le-a zis tot felu', unuia ca o sa fie "buric la buric" cu o colega de-a lui, unuia ca s-a desp. recent de o fata dar aia inca il iubeste si el pe ea...etc..ce le-a spus tuturor a fost ca o sa se certe cand vor ajunge la munte. ceea ce asa s-a si intamplat... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×