Sari la conținut
Forum Roportal
L.M.

ZIUA MARTISORULUI

Postări Recomandate

Ce frumos e roportalul,s-a pregatit de sarbatoare.......gata ne-am ales si noi baba....eu pe 8,sotul pe4 ;) ...pe 5 Lucy? si sotul?

eu stiu ca mosii sunt dupa 9 ...mirelut..sau gresesc....??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ale mele au peste 75... ;) ..si nu stiau..e vre-o problema??

nu intr-atat incat sa ma iei peste picior. cate bordeie, atatea obiceie. era prea simplu sa scrii asa, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu te-am luat peste picior...ti-am raspuns exact cum mi-ai raspuns si tu....ok? nu vad nimic rau in asta...nu inteleg de ce te-ai ofensat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu te-am luat peste picior...ti-am raspuns exact cum mi-ai raspuns si tu....ok? nu vad nimic rau in asta...nu inteleg de ce te-ai ofensat...

bine, las-o balta. considera ca sunt eu mai inchipuita si gata. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu stiu ca mosii sunt dupa 9 ...mirelut..sau gresesc....??

Lucy, eu ziceam de babe.....pana pe 8 fiecare trebuie sa-si aleaga una si ziua in care ti-ai ales-o cum e vremea afara asa e si sufletul...cred ca intelegi ce-a vrut sa zic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

martisoarele pe care le veti primi...sa va fie daruite cu dragoste....va doresc!

maine e baba mea...asa ca sa nu va asteptati la o zi frumoasa...mai ales ca in perioada asta sunt foarte furioasa ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
martisoarele pe care le veti primi...sa va fie daruite cu dragoste....va doresc!

maine e baba mea...asa ca sa nu va asteptati la o zi frumoasa...mai ales ca in perioada asta sunt foarte furioasa :P

ramane intre noi....schimb-o fuguta ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am baba pe 2..si eu stiu ca tot dupa ziua de natere se calculeaza si imi corup in fiecare an si prietenii sa o calculeze asa ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×