Sari la conținut
Forum Roportal
L.M.

ZIUA MARTISORULUI

Postări Recomandate

Si eu m-am trezit cu soare...drep ca ma dormit pina pe la 4 :o: soare dar frig(soare cu dinti-deci fata cu dinti ;) )

 

te imbraci foarte gros astfel incat sa-ti fie cald :P glumeam

toata perioada asta o sa fie rece din cauza zapezilor...deci toata lumea e rea... 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Taur - Nu conteaza prea mult Martisorul, ceea ce va conta cu adevarat va fi cina la care ii vei oferi martisorul. Pregateste o cina romantica, eventual gatita de tine si promite-i ca dupa o asteapta o noapte fierbinte si nu va mai conta Martisorul pe care i l-ai cumparat. Tauroaicelor le plac cadourile dragalase, asa ca un ursulet de plus, eventual in lenjerie intima rosie (daca gasesti asa ceva pe piata) va fi perfect.

 

 

eu chiar am primit un ursulet dar nu de plus si o pusculita superba..ursi de plus am 4 tot de la el :)post-3989-1141238970_thumb.jpg

 

va dorect la toate fetele si femeile o primavara care sa va incalzeasca sufletele si sa va bucure inimile :huglove:

Editat de realtv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
azi e baba mea sa vad ce imi rezerva :)
pe 5 sa va luati bine pe voi.. o sa fie rece, mohorat, foarte putin soare. :huglove:

Pe bune :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe 5 sa va luati bine pe voi.. o sa fie rece, mohorat, foarte putin soare. :huglove:

Pe bune :P

Daca e baba ta....ma indoiesc :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×