Sari la conținut
Forum Roportal
Arlekyn

Mireasa de 17 ani si mire de 64

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vad ca toata lumea vb numai de fata....dar la el v-ati gandit? parerea mea e ca fata nu are cum sa fie indragostita de el, dar poate ca el vrea sa moara fericit cu o prospatura in brate...si/sau poate chiar e indragostit de ea! cu cat avansam in varsta,cu atat ne ramolim mai tare...si cand iti ia iubirea mintile...eh..isi da el bogatiile(ca sigur le are),numai sufletul sa nu si-la vanda ca-n Faust...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Singuratatea doare mai tare decat toate incheieturile ..si.. ..si-a gasit companie... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

depinde de circumstantele in care sa-a casatorit cu el.pe el il inteleg doreste si el sa fie fercit inainte sa moara, o fi si el vreun singur pe lume care vrea un suflet sa-i insenineze viata :spiteful: :crazy: .

dar la ea nu prea inteleg. o fi si dragostea 8) dar pot fi si alti factori cum sunt...banii :o: cine stie ce a fost in minte ei.poate doar ea. sau poate nici ea :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Interesul poarta fesul! :jocolor:  :jocolor:  :jocolor:

Sau,daca chiar este vorba de iubire...gasim o gama variata de probleme legata derelatia parinte-copil...de.pe.de.v. psihologic.

[snapbacca]7730[/snapbacca]

 

Mai degraba ea i-a gasit un parinte tatalui ei :blinca:

In fine...multi ciudati pe lumea asta. Ea - toanta si influentabila oricare ar fi mijlocul prin care sa-a reusit asta; el - senil, poate a vrut sa arate cuiva ca inca mai poate - "Ba- am cu ce". :waccao:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt de acord cu faptul ca dragostea nu are varsta dar...totusi 17 si 64 mi se pare deja prea de tot

in cazul asta intervine interesul nu dragostea pentru ca nu cred ewu sa se fi indragostit ea de un mos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vad ca toata lumea vb numai de fata....dar la el v-ati gandit? parerea mea e ca fata nu are cum sa fie indragostita de el, dar poate ca el vrea sa moara fericit cu o prospatura in brate...si/sau poate chiar e indragostit de ea! cu cat avansam in varsta,cu atat ne ramolim mai tare...si cand iti ia iubirea mintile...eh..isi da el bogatiile(ca sigur le are),numai sufletul sa nu si-la vanda ca-n Faust...

[snapbacca]25643[/snapbacca]

Am dus o data cu taxi-ul un astfel de cuplu...Pina si ca sofer m-am simtit ciudat...el statea infofolit intr-un palton elegant, cu fular alb, ea il rasfata cu " iubiteeeel " si cu fel de fel de zgomote care imita tucatu-..tot timpul era lipita de el, la propriu...Totusi aveau AMINDOI o anume ...falsitate care era sesizabila din exterior...Batrinul era un italian, ea, rom

Editat de Victor Apostu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce ti-e si cu "amorul" asta! 8)"

 

 

Un octogenar se casatoreste cu o tipa abia trecuta de 20. Bineinteles ca evenimentul face subiectul unei stiri. "Proaspatul" sot e intrebat de reporter:

"Da' ia spune, tataie, de moarte nu ti-e frica?"

"Ei, daca moare mi-oi gasi eu alta..."

 

8) :8):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ti-e si cu "amorul" asta!  8)"

Un octogenar se casatoreste cu o tipa abia trecuta de 20. Bineinteles ca evenimentul face subiectul unei stiri. "Proaspatul" sot e intrebat de reporter:

"Da' ia spune, tataie, de moarte nu ti-e frica?"

"Ei, daca moare mi-oi gasi eu alta..."

 

8)  ::soc::

[snapbacca]31464[/snapbacca]

am retinut poanta, imi place... 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt de acord cu faptul ca dragostea nu are varsta dar...totusi 17 si 64 mi se pare deja prea de tot

in cazul asta intervine interesul nu dragostea pentru ca nu cred ewu sa se fi indragostit ea de un mos

[snapbacca]30950[/snapbacca]

Am citit si chiar am ras. ::-: te intreb ceva?tu crezi ca astia 2 erau impreuna ptr ca se iubeau??Penibil ce se imtampla!!macae my sicca .ce-i mai rau este ca nu-i singurul caz :tease: motivele sunt mereu aceleasi :materiale

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×